Wpis z mikrobloga

Wszedłem na wykop napisać taki właśnie post jak OP ( ͡° ͜ʖ ͡°) aby nie powielać: warto się w to pchać? Chyba w tych widełkach nic lepszego się nie kupi. wiecie od kiedy je będzie moźna w sklepach oglądać? Mamy u siebie 2x #decathlon ale niestety tych modeli brak. Zastanawiam się też czy wg. Was warto dopłacać do xc100?
@JestemGraczem: Inny amor i napęd 1x12 zamiast 1x11. Dobrze byłoby się do nich przymierzyć na miejscu. Napisałem do deca czy coś wiedzą o dostawach, ale narazie cisza. btw rower w takiej specyfikacji od jakichś bardziej uznanych marek potrafi kosztować 6-7k PLN, a nie sądze że koszty produkcji mają wyższe niż deca. Ładnie nas przycinają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JestemGraczem: @kolejny_wolny_nick: ten rower kupuje się jako baza do rozwoju ze względu na gówniane komponenty dekatlona (szczególnie rama to padaka). Najważniejsze, że rower za 3,5k ma standard sztywnych osi boost, koła na maszynach z 30mm obreczami, podstawowy amorek i napęd 1x11. Sam przymierzam się do kupna bo rama Treka czeka na przeszczep, a te modele idealnie się do tego nadają.
przekrok 89cm lepiej iść w L czy XL


@JestemGraczem: Bierz największy na którym czujesz się bezpiecznie.

co z ta rama jest nie tak?


@kolejny_wolny_nick: Nic. Mogła by być bardziej płaska ale poza tym Decathlon chce pozamiatać klasę niską-średnią w MTB tak jak w szosach zrobił z 520ką.
@zjembigos: @D3-35:
Chwilę pojeździłem i przy wzroście 185cm XL wydaje się lepszym wyborem. Przymierzałem obydwa i L sprawiała wrażenie trochę małej. Jeżdżę raczej amatorsko, więc ciężko mi porównać z innymi rowerami, ale pierwsze wrażenie pozytywne. Jeździ się komfortowo, rower wydaje się stabilny, amortyzacja działa przyzwoicie, napęd precyzyjny.
@zjembigos Ja tylko rekreacyjnie jeżdżę. Przesiadam się z szosowego, więc nie wiem na co dokładnie zwrócić uwagę. Szukałem czegoś co będzie w miarę solidne, komfortowe i nie będzie trzeszczało na każdym wyboju.