Wpis z mikrobloga

#csiwykop #muzyka #polskamuzyka #tipofmytongue #niewiemjaktootagowac

Poszukuję nagrania z koncertu, w którym urzekło mnie bardzo wystąpienie jednej dziewczyny. Opiszę co pamiętam (choć wiadomo - że pamięć jest zwodnicza) i zobaczymy czy wspólnymi siłami uda się coś znaleźć.

Widziałem to kilka lat temu, maksymalnie trzy - tak mi się wydaje. Śpiewała młoda dziewczyna (myślę, że wiek pomiędzy 12-20 - dziś ciężko mieć pewność). Długie blond włosy, chyba kręcone. Aparycja ogólnie zapewne uznawana za atrakcyjną. Na scenie stała pomiędzy trzema bądź czterema innymi piosenkarzami, którzy w czasie jej występ siedzieli na krzesłach. Ubrana raczej w sukienkę, która raczej nie sięgała ziemi).

Utwór z tych poważniejszych (może kolęda, może piosenka z okazji jakiegoś święta). Być może w towarzystwie innych głosów/chóru. Dziewczyna zaśpiewała - jak to teraz pamiętam - przepięknie! Czysto, głośno, wyraźnie, potężnie!

I nie tylko ja miałem takie wrażenie, bo to, co szczególnie zapamiętałem to owacje po jej występie, które były aż zdumiewająco długie. Wydaje mi się, że kilkukrotnie siadała na swoim krześle, by koncert mógł toczyć się dalej, by zaraz potem znów wstać i z uśmiechem ukłonić się w podziękowaniu za brawa.

Tyle pamiętam, natomiast myślę, że nie tylko ja skorzystam na odnalezieniu jakiegoś nagrania. Może ktoś ma pomysł na nazwisko, a może ktoś po prostu wie. Ja niestety nie jestem za bardzo w temacie polskiej muzyki/gwiazd, ale to wykonanie z chęcią zobaczę jeszcze raz.
  • 5
@k3jt0w Tu też trochę zgaduję, ale raczej nagranie powstało wtedy, gdy oglądałem koncert. Ewentualnie była to powtórka jakiegoś niedawnego wydarzenia. Na pewno nie było tak, że koncert odbył się wieki przed tym, jak go widziałem.
@k3jt0w: Myślę, że to można wykluczyć, bo dziewczyna ta była Polką (piosenka również w języku polskim). Ale, faktycznie - mogłem na tę kluczową jednak informację zwrócić uwagę XD

Tak czy siak, dzięki za zainteresowanie!