Wpis z mikrobloga

"Mercedes E- 300d Blueefficiency. Zamiana." - podesłany na PW :)

Chyba ktoś już się skusił...

210 000 km - 25.01.2019 - ogłoszenie.
202 401 km - 05.06.2018 - Badanie techniczne w PL.
04.05.2018 - Pierwszy właściciel w Polsce
389 100 km = 07'2015 - ASO Włochy
362 100 km = 2015'02 - ASO
251 500 km = 2013'07 - ASO
225 000 km = 2013'04 - ASO
157 000 km = 2012'06 - ASO

Link do kopii ogłoszenia:
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AAih9FgysYM0J%3Ahttps%3A%2F%2Fwww.olx.pl%2Foferta%2Fmercedes-e-300d-blueefficiency-zamiana-CID5-IDylXgy.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk≷=pl&client=firefox-b

Link do tematu na forum:
https://bez-wypadkowe.net/showthread.php/47734-MERCEDES-BENZ-E-300-2010-WDD2122201A223565-korekta

VIN: WDD2122201A223565

#motoryzacja #samochody #bezwypadkowe
Pobierz malinowydzem - "Mercedes E- 300d Blueefficiency. Zamiana." - podesłany na PW :)

Ch...
źródło: comment_GNw1R1hduLMu3mqDR9eL9GWMf2tsZSLs.jpg
  • 16
@qwerss: Co ciekawe te auta ze skręconymi przebiegami wcale nie są takie drogie w stosunku do średniej. Wniosek: kręcenie liczników nie jest dla zarobku co w ogóle możliwości sprzedaży.

Za rok będę sprzedawał moje e36. Jak mi zaczną ludzie marudzić że 25 letnie auto ma nieco ponad 200k potwierdzonego przebiegu i malowane elementy to od razu każę #!$%@?ć
@malinowydzem: Wyjątkowa bezczelność, żeby skasować niemal połowę.

Ale to jest to taniej. Bo szkoda wyłożyć więcej kasy, żeby mieć bezwypadkowe, serwisowane w ASO auto z normalnym przebiegiem, o które ktoś dbał i na bieżąco wszystko wymieniał.
W tej klasie to się chyba nikt nie pierdzieli w oszczędności, a wiele marek oferuje kontrakty/pakiety serwisowe.

Nigdy i żadnego auta od handlarza. Już bym wolał samemu do Reichu jechać.
Jeśli ktoś wierzy, że dziesięcio letnie auto typowo do tras ma najechane 200k, to jest po prostu idiotą ;)


@qwerss: Nieprawda. Takie auta są. Nie jest ich dużo, ale też wcale nie aż tak mało. I niekoniecznie są to te najdroższe i najbardziej zadbane egzemplarze. Nie obrażaj ludzi.

Natomiast generalnie to prawda, że ludzie chcą być oszukiwani. Tylko że to wynika z czego innego. Tego, że dla nich przebieg ponad 200
@qwerss: kolego z tym "Polacy sami chcą być ruchani w dupe" to jest #!$%@? umysłowe już dzisiaj. NIKT nie chce być ruchany w dupę! To, że Polaków nie stać w większości na nowe auta to przecież niczyja wina. Nawet wielu Niemców nie stać na nowe a patrz - tam takich przekrętów aż raczej nie ma!. \
Oszustwo trzeba nazywać oszustwem, a oszukujących OSZUSTAMI i dopóki rząd ostro nie weźmie się za
@PrinsFrans: nie szkoda wyłożyć ale ludzie w tym kraju zarabiają 2500 netto , nie mają oszczędności , w dużych miastach z wyższym wykształceniem zarabiają 3 tysiące, może 3500 jak ktoś ma farta, z takiej kasy nie da się oszczędzać, dlatego ludzie nie kupują, nie wiem skąd się urwałeś jak myślisz, że ludzie nie chcą dać więcej bo są skąpi , poprostu jesteśmy biednym krajem, kolonią i tyle, większość ludzi ma medianę
@vilas: Nie wiem, skąd ty się urwałeś, skoro uważasz, że takiego Merola kupują ludzie, którzy mało zarabiają.

Jeśli się mało zarabia to się kupuje auto do 10-20k i nawet jeśli jest trudniej, to i tak da się znaleźć dobre, zadbane auta.
I krajowe nie są dzisiaj czymś rzadkim. Jak szukaliśmy auta kilkanaście lat temu to krajówki były ultra rzadkością.
@PrinsFrans: pisałem o globalnym zjawisku a nie o tym konkretnym pojeździe, auto za 40 tysi to nadal bieda bo to 15 tysięcy mniej niż Corsa nowa z automatem , auta za 30 tysi to nadal bieda, wiem bo sam w tych widełkach szukałem, nie znajdując nic co bym chciał ze względu na stan techniczny (ma posłużyć kilka lat bez problemów i bez inwestowania, ma być w automacie), nowa Corsa w automacie