Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: No dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam bota do odpowiedzi na Messanger. Wszystko działa ale bot odpisuje tylko mi. Aplikacja przestawiona w tryb live, link do polityki prywatności podany. Nie wiem za bardzo o co może chodzić. Kiedy ktoś napisze na Messanger to dostaje normalnie na Facebooku powiadomienia ze strony ale bot nic nie odpowiada, z tego co widzę w logach to request się nie wywołuje.
@mikra25: Mam złą wiadomość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Próbowałem się tym bawić jakiś czas temu, okazało się, że Facebook wymagał dodatkowej weryfikacji w postaci podania danych firmy/dg - bez tego tylko ty możesz korzystać ze swojego bota.

Wejdź sobie na stronę swojej aplikacji po lewej w products->settings i zobacz jak masz u siebie.

Z tego co widzę to dodali nową opcję indywidualnej weryfikacji (kiedyś tego nie było)
l3zk - @mikra25: Mam złą wiadomość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Próbowałem się tym bawić jakiś czas t...

źródło: comment_awc7ro9WkF8w3iR4OMGcgXyshuPFVd0u.jpg

Pobierz
@l3zk: Akurat nie jest to zła wiadomość bo to bot firmy więc z weryfikacją przez dane firmy nie będzie problemu. Tylko sytuacja jest nieco patowa bo bot działa tylko na moim koncie a fajnie by było jakby osoba dla której stworzony został bot też mogła go testować.