Wpis z mikrobloga

10 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10

Wpis jest z dnia wczorajszego, bo miałem obsunięcie ze względu na trud podjętego
zadania kulinarnego. Wpis za dzisiaj dam jutro rano.

ŚNIADANIE Naleśniki z jabłkiem z cynamonem
6 naleśników - 1 zł 98 gr
Jablka z cynamonem - 54 gr
Reszta twarozku puszystego - 2 zł
Oliwa do smazenia 50 gr

KOSZT POSIŁKU - 5 zł 2 gr

OBIAD + KOLACJA Pierogi
14-15 pierogów 4 zł 50 gr
Multiwitamina 20 gr

Dałem podwojone zdjęcie, bo prawda jest taka, że pierwsze 7 lub 8 sztuk zjadlem przy garze. Policzyłem jakbym zjadł 8.
Jedna sztuka pieroga wychodzi za 30 gr, mam swiadomosc, ze kazdy ma inna wage ale usredniłem i sume kosztów podzieliłem przez ilość,wnetrze to kapusta kiszona i grzyby mun. Ogolnie jestem zajarany, bo to byly moje pierwsze pierogi w życiu.

KOSZT POSIŁKU 4 zł 70 gr
KOSZT DNIA 9 zł 40 gr

PRZEJEDZONA KASA NA DZIEN DZISIEJSZY 96 zł 34 gr

#oswiadczenie #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #sniadanie #obiad #kolacja

Wołam:


Arturian - 10 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10 

Wpis jest z dnia ...

źródło: comment_cu0oZibP2pdLihlQ6P7yK9QKTXDF58Ou.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pwn3r: no do tej pory to asystowalem w domu ostatnio z 10 lat temu przy lepieniu, jadlem gotowe i teraz dopiero poatanowilem zrobic. Nie wiem czy to dziwne.
@Arturian Parę lat temu przypadkiem trafiłam na taką książkę. Z ciekawości kupiłam, w końcu fajnie ugotować coś dobrze i tanio ;). Okazało się, że owszem, są to obiady za dychę, ale dwudaniowe i do tego dla 4-osobowej rodziny, wyliczone co do grosza nawet za szczyptę soli. Nigdy nie odważyłam się nic zrobić z tej książki, ale szczególnie w pamięć zapadła mi propozycja obiadu w postaci cebuli z grilla jako danie główne albo
xbix - @Arturian Parę lat temu przypadkiem trafiłam na taką książkę. Z ciekawości kup...

źródło: comment_AUBurzrIyF859krBdEhldQodtXLjIdAd.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewridejhardtrajning: kapusta jest kiszona, jajka bywaly czesto, i oliwa. Jak jeden dzien poleci bez bialka to krzywda sie nie stanie o ile nie jest sie sportowym swirem od siłowni, ktory ma leki typu nie doatarczysz bialka - leci jakosciowa masa.