Wpis z mikrobloga

Patrząc na kwalifikacje do opena i obecną mete dochodzę do jednego wniosku. Umiejętność lidera ma mniejsze znaczenie niż ilość prowizji. Możesz być super gównianym liderem jak Morvran ale co z tego skoro masz w #!$%@? prowizji, Ardal ma słabe wsparcie a jedyny dobry Emhyr dostał takiego nerfa że stał się niegrywalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Założę się że i Eithne byłaby popularna gdyby nie to że jej prowizja jest niepotrzebna bo zwyczajnie ST nie ma dobrych kart by ją wykorzystać. Gdyby pojawił się lider ze 170 prowizji i bez żadnej umiejętności to by zdominował mete ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynym wyjątkiem jest Crach który jest i dobry i ma sporo prowizji. I to widać na rankedach.

#gwint
Pobierz L.....e - Patrząc na kwalifikacje do opena i obecną mete dochodzę do jednego wniosku....
źródło: comment_p1j2TRbsEEZgj4STb5200N1zjhFRYhnF.jpg
  • 12
@LibertyPrime: Morvran to zdecydowanie najlepszy lider NG (jak już wcześniej wielokrotnie pisałem). Ardal to mniej prowizji oraz trzeba grać zwyczajnie niepotrzebne karty taktyk. Ardala traktowałbym jako lidera na przyszłość, który może być lepszy po dodaniu większej ilości dobrych taktyk (to samo z warriorami i Eistem).
A co do Cracha to rzygam nim już, mam nadzieję że coś z nim zrobią i wtedy to Bran zostanie najlepszym liderem SK.
@LibertyPrime: Poza znakomitymi prowizjami Morvran oferuje też: umiejętności w ładunkach (możemy sobie rozłożyć to na kilka rund), można ochronić engine, można zagrać wokół bloodthirsta, dzika morskiego, geralta pro, pożogi, regisa itd itp (wokół ardala też nawiasem mówiąc). Jest to po prostu bardzo dobry lider.
@LibertyPrime: w sumie mam to gdzieś, wbiłem sobie dziś do 11 jakimś śmiesznym ardalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trza czekać na nowe karty, bo #!$%@? tu ugramy.

edit
wczoraj głównie grałem na deathwishe łysego, a dziś w sumie ardal, adda i janek, więc nie wiem. To chyba jeszcze nie ta ranga do zacementowanej mety
@William_Lawson: Potwory są raczej sztywne, albo jakiś rakowy Eredin z Sabatem lub tym gównem co #!$%@? cmentarz, albo Big Boisi na Leszym lub Gernichorze. Morświn jest albo na sklepie albo bez. Crach najczęsciej na rogu, ale są też dziki. Spotkałem nawet pożogi ;)