Wpis z mikrobloga

Mój stary właśnie sam przekonał się o moim #!$%@? (m.in. karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola) - kupił mi buty, podobno prezent na 18, co tam że oskarki dostają audi100k od tatusia robiącego w Niemczech za 20k, on robi za 1k w ochronie bo "nie będzie j***ł" a synowi kupi buty. Jak się okazało znacząco przekroczył swoje ambicje stwórcy, bo buty kupił za duże na mnie (41), choć oczywiście jego zdaniem buty są dobre bo on ma taki sam rozmiar, a to że cała noga mi lata po bucie i wychodzi z niego to nic. W ramach wdzięczności dał mi batona, który jest już miesiąc po terminie. Pewnie chce żebym zdechł, bo nie jestem takim synem jaki on sobie wyobrażał. On ma taki światopogląd, że nic nie może być nie tak jak on sobie pomysli. Ja też sobie nie wyobrażałem, że przez jego pseudogeny będę karłowatym 168,5cm kaleką z polackim ryjcem 1/10 i zakolami, który nigdy nie przytuli dziewczyny, nie potrzyma za rękę i zamknie drzewo rodowe
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #zalesie
k.....y - Mój stary właśnie sam przekonał się o moim #!$%@? (m.in. karłowatość 168,5c...

źródło: comment_J4MP8G2F2Zz7JPu78ykxplIxtiOqbAPw.jpg

Pobierz
  • 34