Wpis z mikrobloga

Ło #!$%@?!! XD Ale u mnie na wiosce się wczoraj #!$%@?ło!! Dwóch typków #!$%@? bagiecie pistolet (chciałbym wiedzieć jak?) w jakimś barze w #czestochowa i przyjechali sobie postrzelać na wieś XD Obława jak #!$%@?! Zawinęli ich oczywiście po kilku godzinach.. Ogólnie przez kilka godzin wszystko mrugało na niebiesko, około 23-24 było po wszystkim.. Muszę zebrać więcej informacji, co i jak..
#niewiemjaktootagowac #policja #afera #logikaniebieskichpaskow
  • 79
  • Odpowiedz
dobra! nie wiem jak wołać to piszę.. dwóch chłopaczków 22 lvl byli sobie w mieście coś tam zjeść na gastro.. przyczaili, że gościu, który siedział obok gdzieśtam, zostawił broń w kaburze na stoliku i poszedł do toalety.. niewiele myśląc zawineli mu giwerę, w auto i na wieś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten, jak się później okazało "mądry" policjant zgłosił, że go napadli i zaczęła się obława.. chłopaki na
  • Odpowiedz
  • 132
@BoleKk87 Ten policjant powinien dostać gorszy wyrok od tych idiotów za to. Jakim cudem ten głupi policjant pomyślał że zostawienie broni na stoliku idąc do WC to dobry pomysł?
Dziecko by chwyciło by się pobawić i co wtedy?

Ogólnie to nie chce mi się wierzyć w prawdziwość tego. Daj jakiś news o tym z lokalnego portalu.
  • Odpowiedz