Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak to jest, że ja mając wykształcenie podstawowe i pisząc z #rozowepaski które są na studiach jestem 100x wyżej intelektualnie od nich, jestem bardziej inteligentny mam lepszą i bardziej ubogaconą składnie zdań ja #!$%@?

Jednak #testoviron miał rację polskie studia gowno

Jak one będą mieć wykształcenie wyższe to ja powinienem mieć dożywotnią pensje za ich głupotę #takaprawda

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #tinder #p0lka #klaudiusz #bekazrozowychpaskow ##!$%@? #studbaza #testoviron
janusz_pol - #!$%@? jak to jest, że ja mając wykształcenie podstawowe i pisząc z #roz...

źródło: comment_Z5ggDYrrG4zguexGyLxiDl4ICPeNAHyK.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@janusz_pol: Janusz już tłumaczę - to wina spermiarzy. Spermiarze zakuwali materiał, laski odpisywały od nich notatki. Spermiarze robili ściągi, dawali je laskom za free. Spermiarze zajmowali pierwsze ławki przy nauczycielu żeby gwiazdy mogły siedzieć z tyłu i bezkarnie ściągać. I tym sposobem idiotki zaszły tak wysoko. To wszystko wina #!$%@? spermiarzy.
  • Odpowiedz
@janusz_pol: Mają w dupie samorozwój, bo zawsze jakiś stulej je nagabuje i chwali. Więc nic od siebie nie wymagają. Spotykałem się z dziewczynami o wyglądzie poniżej przeciętnej (z portali randkowych) i nieraz któraś wspominała ilu to ma adoratorów, że aż się gubi. Często oboje widzieliśmy że ni cholery do siebie nie pasujemy, to schodziło na tematy poprzednich spotkań.
  • Odpowiedz
  • 12
@janusz_pol: To nie kwestia studiów. Po prostu założenie, że z różowymi można rozmawiać jak równy z równym jest bezpodstawne. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz