Wpis z mikrobloga

#ksiazki #tyrmand #zly
Skończyłem dziś czytać i nie mogę wyjść z podziwu. Jakie to jest świetne! Czemu jeszcze nikt nie nakręcił filmu na podstawie tej powieści? Albo serialu? Kurcze, jakby taki Netflix zrobił 10 odcinkowy serial, to by było mistrzostwo.
Powojenna Warszawa, walka światka przestepczego z prawem, Zły i jego walka z gangsterami. Niesamowita książka z wciągającą fabułą, barwne i tajemnicze postacie, strona po stronie odkrywamy kolejne sekrety i łączymy wątki i cała historia zaczyna się nam układać w całość.
Nie pamiętam kiedy ostatnio przeczytałem tak grubą książkę w tydzień. Polecam, jeżeli jeszcze nie czytaliście, wciąga.
potatowitheyes - #ksiazki #tyrmand #zly
Skończyłem dziś czytać i nie mogę wyjść z pod...

źródło: comment_hHG9fJL8RcxF8Wm5M6nER7bptHDGEEvS.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@potatowitheyes: Książka niesamowita, fakt. Było jedno podejście do nakręcenia filmu, ale spaliło na panewce. Potem było zdaje się drugie i newsy o nim są chyba z okolic 2018 roku o ile dobrze pamiętam, ale na wszystkich stronach jest dokładnie ta sama notka, że coś tam się dzieje i później cisza... Swoją drogą to by była bardzo trudna historia do ekranizacji. Boje się, że nawet jeśliby do niej doszło, to film byłby
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: totalnie nie rozumiem zachwytów nad tą książką. te wszystkie egzaltowane fragmenty w rodzaju "ach, tramwaje warszawskie...", "ach, fryzjerzy warszawscy", "ach, ten domowy kompot". plus zdania w których kompletnie nie wiadomo o co chodzi.
  • Odpowiedz