Wpis z mikrobloga

Krucjata - przesłuchanie ścierwa, psubrata, tfu, asasyna
#lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad

**
Po wydaniu najważniejszych rozkazów Pietro wraz z Dante / @Akumulat /, Frothim / @Diamond-kun /, Sebastienem / @Zeroskilla /, Unoldem / @Uaimmiau / i jego medykiem wraz z dodatkowymi strażnikami udali się do izolatki, a raczej pomieszczenia umocnionego i przerobionego na izolatkę, w której przetrzymywany był asasyn. Mijali kolejnych strażników i kolejne zamknięte drzwi.

Jeden asasyn, a tyle zachodu dla tej abominacji - pomyślał Pietro - lepiej być uważnym.



Weszli do środka. Pomieszczenie było praktycznie puste, nie licząc małego stolika i zydla stojącego pod ścianą, gdzie siedzieć miał medyk to na środku pomieszczenia stało coś na kształt katafalku, asasyn rozpostarty i przywiązany i przykuty do każdej kończyny, ostrożności nigdy za wiele. Worek na jego głowie.

Pietro podszedł do stołu, rana po strzale była zatamowana, ale nie zszyta. Nie wykrwawi się, ale prędko się nie zacznie goić. Trabucci popatrzył na towarzyszy. Hrabia Dante ustawił się pod ścianą. Widać było w oczach Sebastiena ogień i zemstę, Unold rozmawiał z Rainmarem po cichu, a Frothi ustawił się obok Generała, chyba przyzwyczaił się już do roli tłumacza.

*
Hassan Hussain / @Miloszun / - zaczął mówić Pietro - zawód, psi tfu syn, bez obrazy dla mojego Ferusa, ścierwo i abominacja plugawiąca tę świętą ziemię. Czy to tobie obrońcy mają być wdzięczni za to, że dziś zginęli? Zaufali twojej sile? Dobra nie ważne. Postawię sprawę jasno (Frothi tłumacz proszę):

Jaka jest sytuacja widzisz, niezbyt komfortowa dla ciebie, ale myślę, że uda nam się dojść do porozumienia. Zakładam, że chcesz żyć. A jeśli chcesz żyć to oczekuję pełnej współpracy. Każdy moment zawachania, każda najmniejsza próba kłamstwa lub odejścia od tematu skutkować będzie tym, że przypomnę ci kto kogo tutaj więzi. Mam nadzieję, że rozumiesz.

Jeżeli ktoś z tu obecnych ma jakieś pytanie, to nie krępujcie się, można zadawać. Po każdym pytaniu damy naszemu tutaj obecnemu chwilę na odpowiedź, potem pomożemy mu.
  • 58
@Miloszun

Asasynie. Mam do ciebie pierwsze pytanie. Proste, powinieneś wiedzieć. Gdzie są rozmieszczone wasze oddziały i jakich konfiguracjach, kto nimi dowodzi?

Od razu przejdę do drugiego pytania. Gdzie są twoi pozostali bracia, gdzie są pozostali asasyni?

Ty się namyśl, a ja idę cośprzygotować

**

Podszedł do masywnej skrzyni przyniesionej w międzyczasie przez żołnierzy i wyciągną z niej piętnastofuntowy młot i podszedł do stołu z pojamanym.

Chcesz to czy obcęgi?

Zapytał i czekał
@Queltas: @lacuna
Listy gończe za twoimi przyjaciółmi assasynie już wiszą w tym mieście a wkrótce będą wisieć w każdym następnym. Prędzej czy później jakiś ptaszek który bardziej ceni złoto od lojalności zacznie nam śpiewać. Masz więc teraz szansę powiedzieć nam coś wartościowego bo prędzej czy później i tak sie wszystkiego dowiemy.

@Diamond-kun

Znasz język i masz akcent tych pustynnych diabłów. Gdy my sie oddalimy zacznij dyskretnie szeptać do ucha tego heretyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Frothi, Mikhaēl, Fat'hi Rundström
Troche się krzywi na słowa pustnni diabli, jakby samego go to troche ugodziło, ale po chwili wachania mówi: ( @Zeroskilla )
-Niech będzie, ale w takim wypadku trzeba całkowicie zadbać by nie opuścił żywy tego pomieszczenia, robienie z siebie personalnego wroga assasynów to ostatnie czego ktokolwiek o zdrowych zmysłch by chciał.
Od teraz jak tłumaczy co mowią inni, stara się brzmieć tak jakoby wcale wrogiem nie był a
@lacuna @Miloszun
Pietro Trabucci - Generał armii Pugnus Alba

Cóż. Aż tak cierpliwy nie jestem. Zmiażdżcie mu palce u prawej dłoni.

**

Oddał młot i patrzył jak kaci podchodzą do nagiego (w samej opasce biodrowej) asasyna i wprawnym uderzeniem, jak kowal w gorące żelazo, rozbijają kolejno palce u prawej dłoni Hassana...

**
@ZdenerwowanyBialorusin:
Pietro Trabucci - Generał armii Pugnus Alba

Witaj Jacques, dzięki, że przyszedłeś. Masz moją zgodę, zajmij się administracją miasta, poprowadź patrole. Zgromadź i znajdź mieszkańców, którzy zgodzą się z nami współpracować, mam dla nich dobrze płatną ofertę, powiedz, że dzięki niej mogą uratować życie tysiąca innym ludziom. Jeśli będę mieć conajmniej 10 chętnych to daj mi znać.

***

@lacuna - @ZdenerwowanyBialorusin zostaje mianowany oficjalnym zarządcą miasta
Pietro Trabucci - Generał armii Pugnus Alba

Widzę, że nasza ptaszyna się obudziła. Niby asasyn, a zemdlał po byle zmiażdżeniu palców u dłoni.

Jeżeli chcesz mięc drugą, to słucham odpowiedzi:

Gdzie są wasze oddziały?

Gdzie planujecie ruszyć?

Gdzie są pozostali asasyni?

Które miasta są obsadzone?
@Miloszun:

Pietro Trabucci - Generał armii Pugnus Alba

Nie no! Dante / @Akumulat /, Frothi / @Diamond-kun /, Sebastien / @Zeroskilla /, Unold / @Uaimmiau /

Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam. Od kilku godzin leży, medyk się wysila, żeby jeszcze chwilę przeżył dłużej, a on chce zastanowienie?

Co ja jeszcze w tej skrzyni mam. Może ci przyspieszy myślenie zaraz. Nie próbuj nawet kłamać, nawet nie próbuj

***

Podszedł do skrzyni i