Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To już jest przesada, w ciągu miesiąca kupiłem chyba z 6 grzałek i ciągle mi się spalają.

Wiem że 2 kupiłem złe i całkowicie poszły po kilku dniach.

Reszta to tak z dupy po kawałku, 2 buchy są spoko, a następny wali bobrem.

Zawsze zalewam grzałe bezpośrednio i wsadzam do zalanego tanka na chwilę. Więc nasączone są na pewno. Jedna pi częściowo się spaliła przez za częste buchy. Ale niektóre tak poprostu padały mimo przerw między buchami i zawsze zalanym takniem. Co może być nie tak? Dodam że pale zawsze na odpowiednich watach i nawet nie na maxymalnych.

Jest może ktoś w #krakow kto specjalizuje się w kręceniu grzałek? Może taka zrobiona przez kogoś da radę na dłużej.

#epapierosy #grzalka #epalacze
  • 19
@MaoPL: Ja mam też Smoka, tylko że osub baby 80w i też coś dziwnie mi to działa. Jakoś smak nie jest dosyć intensywny w ogóle.. kumpel co ma zwykłą efaje za 100zł ma lepszy aromat niż ja. Dodatkowo dym wydaje się być jakoś ostry nawet jeżeli skonfiguruję wszystko pod grzałkę..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tanczacy_paralityk: zobaczę czy nie miałem już takiej, jeśli nie to kupie i spróbuję.

@Mifa90: Dziwnie działał to znaczy? Że smakiem to kwestia dobrego liquidu i grzalki, ale raczej na każdej było w miarę ok. A z tym, że czasem czuje bobra to obstawiam że się wata nie dosaczyla i miejscowo przypaliła co daje znak czasem.

@powaznyczlowiek: Lubię to gówno xD
@MaoPL: Dlatego ja już przesiadam się na RTA. Próbowałem wszystkie grzałki od Smoka do TFV8, próbowałem też HW-M/N (meshowe od ijusta, ale pasują). Ostatnie najlepiej się sprawowały, ale ogólnie to max 5 dni i czuć suchą watę.
Przerabiałem masę liquidów, nakłuwanie itp- nie mam już sił i pomysłów
@Mifa90: Nie wiem jeszcze czy dobre, na razie znacznie lepiej się kalkuluje kosztowo. Cały atomizer chce zmieniać, ale można założyć do smoka RBA (nie mam jednak pojęcia jak się to rozwiązanie sprawdza). Grzałkę wkładasz i można lecieć na niej kilka miesięcy, jedynie watę (opakowanie za dwie dychy) trzeba zmieniać.
Grzałki, które przerabiałem podczas palenia miały jeden wspólny problem- kłopoty z transportem, co i rusz mam wrażenie, że palę suchą watę- stąd
@MaoPL: bierz RBA i sie nie #!$%@? z tymi grzalkami. wczoraj zalozylem zwykla grzalke bo mi zostaly i ledwo 2ml przerobilem. grzalek nie musisz krecic, mozesz kupowac gotowe tylko co pare dni bawelne zmieniasz. w zestawie masz 2 zamontowane ktore powinny ci wystarczyc spokojnie na miesiac albo dwa (zalezy ile wapujesz).
@MaoPL: Brak uszczelek i pewne luzy mogą zmniejszyć ciśnienie w parowniku przy zaciąganiu co z kolei przekłada się na nienasączanie grzałki przy buchach (nie wiem czy dobrze to nazwałem ale raczej wiesz o co chodzi)

A jeśli używasz słodzonych premixów to one mogą ubijać grzałki, mi zwapowanie 15-20ml driptona ubiło stockową grzałkę
@MaoPL: niektore premixy potrafia zajechac grzalke juz po zaledwie kilku ml, takze polecam zwracac na to uwage szczegolnie stosujac brandowe grzalki z racji trudnosci wymiany nosnika.