Wpis z mikrobloga

@kaitek666: Inea nie daje statycznego IP - to IP sie czasem zmienia (np przy restarcie modemu). Ale mozna ten problem rozwiazac za pomoca dyndns. Natomiast za publiczny adres IP od pewnego czasu pobieraja oplate - ja place chyba 5 pln.
@kaitek666: jak ja sobie załatwiałem zew. IP w INEA to ogarnięty gościu na infolinii mi powiedział, że oficjalnie IP jest zmienne, ale w praktyce on u siebie ma dokładnie to samo od półtora roku. Nie wiem do czego konkretnie tego potrzebujesz, ale może ta informacja Ci pomoże :)
@kaitek666: i jak rozwiązales sprawe? po co potrzebowales to ip? ja mam tez neta z inei i nie mogę hostować serwera do gry, bo nie mam zewnętrznego ip x.x a męczę się jak debil z przekierowaniem portów od ładnych kilku dni..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wuji: nie rozwiązałem. Podpisywałem umowę z firmą i miał być dostęp do narzędzi tylko z jednego IP. Udało się jednak ugadac i wrzucić wszystko na Githuba więc problemu nie rozwiązywalem. Skorzystaj z Hamachi albo kup sobie tani VPS. Na lvlup.pro są całkiem tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)