Wpis z mikrobloga

Mirki z #broda #brodaboners. Pytanie. Mam te słynne dobre geny i takąż brodę jestem w stanie wyhodować (i tak właśnie robię), ale mam pytanie. Jakim cudem na tych wszystkich obrazkach ich brody mają taką ładną formę i brak odstających włosów? Co pomijam? Codziennie myję, codziennie szczotkuję, i kilka kropel olej, ale po czesaniu i tak mam setki włosów idących we wszystkie strony, zamiast takiej ładnej, jednolitej struktury.
Czy spędzają codziennie kilkadziesiąt minut nad przycinaniem każdego włoska? Czy jakiś żel do brody? Mam balsam, ale za wiele on nie pomaga. Czy mam kupić grzebień z mniejszymi odstępami? Czy olać bo tak to po prostu u mnie zawsze będzie?
XsomX - Mirki z #broda #brodaboners. Pytanie. Mam te słynne dobre geny i takąż brodę ...

źródło: comment_c25HlKoWz2Ci21MZHsZPqA4KNoGGJHOi.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@XsomX: Weź trymer z końcówką zwykłą i wygładzaj tą brodę, potem olejkiem i cośtam się dalej robi #!$%@? nie wiem, ale chciałbym mieć taki problem
  • Odpowiedz
@Salty_donut: Po barberze też to u mnie tak może wyglądać, dopóki się nie wykąpię i nie wyszczotkuję. :P Bo po tym to wyglądam ponownie jak bezdomny z pufiastą brodą i włoskami tworzącymi dosłownie poduszeczkę nad właściwą brodą.
  • Odpowiedz
  • 2
@XsomX u mnie sprawdza się szczotkowanie kartaczem przy ciepłym powietrzu suszarki, a później "prostowanie" okrągłą szczotką do włosów też z suszarką, na koniec woskowa pomada do włosów, na ten moment uppercut monsterhold, trzyma znacznie lepiej niż wszystkie balsamu do brody, które do tej pory używałem.
  • Odpowiedz