Wpis z mikrobloga

@Dusza_Jest_Chaosem: Dla mnie mega zarabiaczka, jeżeli chodzi o celność to jest średnio, nie jest źle, ale czasami trafisz w piksel z końca mapy, a czasami nie trafisz w cały czołg. Działo i tak według mnie to wielki plus tego pojazdu, ale też kamo, które jest niezłe. Tylko lepiej unikać pocisków OB ale to chyba oczywiste ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Rammbo: Wrzuciłem go sobie do porównywarki z RHM bwt, hmm to działo ma czas celowania i rozrzut taki jak długie działo w RHM, które bardzo dobrze wspominam, pena o 3mm mniejsza, ale to nie jest wielka tragedia, "na papierze" bardzo dobrze wygląda ten niszczyciel :-) Chyba wezmę ;-)
@Marcowy_Kot: Ja wrzuciłem od razu dziewczyny z 3 perkami, może dla nie których to nie wiele, ale dla mnie wystarczająco do przyjemnej gry. I tak też mi się gra tym pojazdem. Również polecam dobrać odpowiednio styl gry jak i wyposażenie.
@Rammbo demonem prędkości to ten TDek nie jest, bliżej mu do rhm borsuka niż do skorpiona g, więc uzasadnione. Mimo wszystko chyba czas się trochę dokształcić bo dwie załogi mam do wyexpienia z ruskich TD a i kredytów trzeba zarobić...