Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z obecnych zna może psychiatrę w Pile, który przepisałby mi leki na ADHD? Byłem już u dwóch i pierwsza (Białek) po pół roku testowania leków na depresję powiedziała, że odeśle mnie do koleżanki w Warszawie co ma większe doświadczenie, a teraz drugi, Sznajdrowicz, po pół roku, po zrobieniu testów organicznych, po EEG, po testowaniu leków na epilepsję i nerwicę, stwierdził, że powinienem chodzić na terapię dla dzieci na naukę skupienia. Czy w Pile jest jakikolwiek psychiatra, który mógłby testowo przepisać mi leki na ADHD? Czy ktoś zna psychiatrę z jajami co się nie boi wystawiać recept rpw?

#pila #adhd
  • 4
@zarev: Oboje potwierdzili ADHD. Pierwszy odesłał mnie po leki do specjalisty z Warszawy. Nie będę jeździł 400 km co miesiąc, żeby dostać leki.

Drugi również potwierdził ADHD. Przepisał mi wenlafeksynę, która w kilku testach wykazuje pozytywne działanie na ADHD, ale po niej czułem się źle. Skoro czuję się źle, to stwierdził, że mam jeść Prozac i chodzić na terapię dla dzieci, bo po silniejszych lekach również będę czuł się źle.

Chcę
@vieniasn: 3 specjalistów, w tym jeden sceptyk, stwierdziło, że faktycznie mam ADHD, tylko żaden nie chce przepisać leków. Jakbym mieszkał w dużym mieście nie byłoby problemu, ale nie będę jeździł do sąsiedniego miasta po receptę. Z resztą, jak się wścieknę do końca to pojadę do Wawy i dostanę te leki, ale nie chce mi się jeździć taki kawał drogi.