Wpis z mikrobloga

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby mój niebieski mnie szanował i od razu mówił, jak coś jest nie tak. To, że wybrałam akurat go.. Jest moim najlepszym przyjacielem. Żartujemy na swój sposób, mamy dystans do samych siebie na podobnym poziomie. No i jak trzeba to smutkujemy razem. No i trzecie, mi bardzo imponuje wiedza (i w ogóle myślenie xD) i jakieś takie ogarnięcie życiowe. Strasznie mnie denerwują ciapy. Ale nie takie, które
@d0t3r:
1. Miłośći, szczerości, wierności, zaangazowania
2. To tajemnicze COŚ .. i chodzi tu o uczucia.
3. Odrzuca mnie cwaniactwo ale i bycie totalną sierotą..
Przyciąga poczucie bezpieczeństwa jakie potrafi zapewnić.

Tak wiem że trudno zrozumiec różowe..
Niby proste, a jakbym miała napisać o tym jakiś przewodnik, dalej byłabym na wstępie. Nie ma takich rzeczy, ogólnych, dla wszystkich. Oczekiwania zmieniają się z czasem - jest się nastolatkiem są inne itd. Czy ten,czy nie myślę że zależy na początku : od wyglądu i czy jest jakiś/jakieś wspólne tematy. Reszta - wyjdzie w praniu.
Dla jednej kobiety atrakcyjny może być łysy facet,a drugą odrzuca jego glaca ( ͡º ͜ʖ
@d0t3r: 1. Wychodzę z założenia, że podstawą są wspólne wartości i poglądy, oczekiwania i podejście do życia więc jeśli nie ma na tej płaszczyźnie większych rozbieżności to już bardzo dobry znak, potem dochodzi atrakcyjność fizyczna, osobowość i spójność zachowania z opowieściami.
2. Chyba los, może hormony. Albo jest po prostu idealny więc nie ma innej opcji
3. Im więcej plusów z punktu pierwszego tym bardziej mi się dany facet podoba( ͡