Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przełamać strach przed #seks. Jestem 26 letnim prawiczkiem. Mam potencjalne 2 kandydatki do bzykania, wspólne wypady na kawę, śmieszki itp. Ostatnio oglądaliśmy film, lezelismy przytuleni, laska ewidentnie chciała coś więcej, ale ja boję się, że szybko dojdę, że nie będę umiał jej piescic, bo przecież wcześniej tego nie robiłem. Jak sobie poradzić z tym lekiem? Myślałem nad #divy, tam nie zależało by mi tak. Myślicie że jednorazowe spotkanie z roksa coś zmieni? Dajcie jakieś rady, bo mam dość unikania intymnych sytuacji prowomowanych przez kobiety zamiast mnie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, odradzalbym dziwek w przypadku kiedy masz kandydatkę. Szkoda sobie marnować tego razu na #!$%@?ę jak masz okazję zrobić to z kimś na kim Ci zalezy a później smutac że tak to się zrobiło. To że pójdziesz na dziwke nie oznacza że drugi stosunek będziesz miał dłuższy. Może warto porozmawiać z nią o tym? Pewnie to dla Ciebie wstydliwa sprawa ale jeśli ja znasz, wiesz jaka jest to sam powinieneś
@AnonimoweMirkoWyznania: jak szybko dojdziesz to za chwilę będziesz to mógł zrobić drugi raz więc na jakis czas ją zajmiesz czymś innym czyli np oralnie, a potem od nowa i nie ma problemu. A jak potrzebujesz sie wesprzeć psychicznie żeby mieć pewność że nie wymiękniesz za 1 razem to sobie weź awaryjnie jedną viagrę w kieszeń i w razie wielkiego strachu walisz tabletkę i po 30 minutach jesteś mistrz ;)