Wpis z mikrobloga

Jestem chyba jednym z większych #przegryw tutaj xD A na dodatek jednym z głupszych, jeśli chodzi o #zwiazki to powinienem mieć chyba dożywotnią banicję od Boga ale na szczęście tak mi życie układa że jest dobrze.W skrócie,byłem z dziewczyną 2 lata,półtorej roku mieszkaliśmy ze sobą i co robił prawdziwy przegryw?Stawiałem ją wyżej niż siebie,każdy jej problem był moim problemem i wszystko rozwiązywałem tak że nawet nie musiała ruszyć palcem.Problem z kasą?Spoko ja rozwiąże,problem z laskami na osiedlu które chcą ja pobić?Spoko ja poogarniam tak żeby było dobrze,problem ze szkołą?Po 10h pracy wracam i odrabiam z nią lekcje xD .Okłamywała mnie w wielu sprawach?Oczywiscie jak się popłakała to wybaczyłem bo przecież miała powody by okłamać.A jak na końcu skończyłem? Na końcu okazało się że regularnie mnie zdradzała aż wkońcu poszła do innego.Co zrobiłem jak typowa Beta?Błagałem o powrót , płakałem przy niej by wróciła i dalej wypisywałem jak ja kocham.Co ona na to?Żeby mi całkiem dosrać zaczęła rozgadywać po znajomych że ją biłem itd i nasyłać ludzi na mnie.No i #!$%@?,minął miesiąc od rozstania i co wyszło?xD Piękny książe do którego odeszła nie jest tak piękny,lasce posypało się mnóstwo rzeczy i co zrobiła jak nie umiała sobie poradzić?Zadzwoniła do swojej bety przepraszając za wszystko,żałując xD .Na szczęście poznałem inną dziewczynę,możliwe że lepszą i gdy jej to powiedziałem to oczywiście prawie zaczęła płakać bo chyba zrozumiała że beta która starała się o wszystko już nie wróci.A co ja dodatkowo teraz robiłem udowadniając jaki jestem żałosny ( ʖ̯) Rozmyślałem czy do niej nie wrócić ,gdzie pewnie za pare miesięcy znowu by mnie zostawiła dla lepszej partii.Więc jak myślicie że z wami jest źle to macie tu przykład mnie i zapisuje sobie to tu bym zawszę do tego wracał rozmyślając o niej.
  • 12
@powaznyczlowiek: Trenowałem Muay Thai przez półtorej roku i jak była taka sytuacja to po prostu poprosiłem koleżanki z klubu o pomoc.Skończyło się groźba z ich strony że jak ją ruszą to one ruszą je i sytuacja się odwróciła xD Wiem że Agresja to żadne rozwiązanie ale wtedy pomogło.
@radkiewiczmariusz: cioto tfuuu w pisde se wsaac mlaj taj bym ci kuhwo #!$%@? obalenie i w parterze #!$%@? to bym ci te lokcie #!$%@? kimura najbrudniejszy styl w ufc kuhwa #!$%@? tych patusow co wala lokciami i kolanami na leb trzeba byc kuhwom bez honoru
@radkiewiczmariusz: #!$%@? typie. Bierzesz #!$%@?ą patologie a potem się Dziwisz ze jest jak jest. Znajdź sobie porządna kobietę a nie jakiś odpad genetyczny. Nie każda się nadaje do czegoś więcej niż ruchanie przez jedna noc. Nie jesteś przegrywem tylko troskliwym facetem. Znajdź normalna kobietę i troszcz się o nią.
Uważam, że wszystko, co robiłeś było naprawdę spoko (poza stawianiem jej aż powyżej siebie). I to ona okazała się szmatą. Ale jeżeli normalną dziewczynę byś tak traktował, na pewno by doceniła.