Wpis z mikrobloga

@Geeza: aaa, to ty. Sory, ale tylu rasistow I bigotow do mnie dzisiaj pisze, ze nie nadazam blokowac a czarnalista pelna wiec usuwam starych I dodaje nowych. Wtedy ci starzy do mnie pisza I koleczko sie zamyka. 100 osob to za malo na czarna liste ¯\_(ツ)_/¯
Odpowiedzialam ci juz w tamtym watku
Uciekam spac, bo jutro drugi dzien warsztatow gender I musze sie wyspac
@bayonetta112: wiec przestudjuj moja odpowiedz w innym wpisie co mi przed chwila wyslalas. Ja nie jestem rasista ale lubie i bede nazywal zeczy po imieniu i mam w dupie czy sie to komus podoba czy nie jak ktos jest #!$%@? polaczkiwm cebulaczkiem to nim jest jak ktos jest #!$%@? brudasem to nik jest jak ktos jest obsranym czarnuchwm to nim jest. Dla mnie nie ma znaczenia kolor czy tam twoje urojenia
#!$%@? polaczkiwm cebulaczkiem


@Geeza: tu akurat masz racje

#!$%@? brudasem to nik jest jak ktos jest obsranym czarnuchwm to nim jest


@Geeza: ale to musze zglosic. Polacy sa uprzywilejowani wiec ich mozna szkalowac, jednak czarnoskorych nie mozna I nie wiem kiedy sie tego nauczycie
@Geeza: polacy sa uprzywilejowani. W Harlemie gina czarnoskorzy zabijani przez policje. Islamofobia sie szerzy. Homofobia jest poza kontola. Alt-right i kuklux klan siegaja po wladze. Azjaci sa dyskryminowani. A ty - bialy polak, chcesz narzekac? Wstydz sie razem ze swoim hetroseksualnymi przywilejami
Teraz wiem ze trolujesz!! Co z tego masz?? Dochodzisz czy jak?? Bo mnie by sie nie chcialo takich bredni wypisywac( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Geeza: twoje alt-rightowe poglady zaslepiaja twoj osad
Boli cie prawda zawarta w moich wiadomosciach.
@bayonetta112: ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra jestes!! Gdzie tak szkola trolowac?? Wiewsz co mnie boli brzuch i zaraz dupa bo zjadlem makaron i czuje ze zaraz sie zesram sromotnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bayonetta112: Czyli co jestem nazisto tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo mam swoje zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°) czemu brzmisz jak bot?? Rozmawiaj normalnie bez teho kijka w zyci. Jezeli jestem to mi to wytlumacz dlaczego jestem bo ja moge byc nie dowidzacy( ͡° ͜ʖ ͡°)