Wpis z mikrobloga

#!$%@? co się właśnie #!$%@?ło... Jadę z żoną samochodem, wracamy z dłuższej trasy i wjeżdżamy do Gdańska. Na skrzyżowaniu przy ETC zatrzymuje się na czerwonym świetle na prawym pasie, na lewym stoi już taksówka Neptun Taxi. Mija kilkanaście sekund i nagle mam wrażenie, że jakieś mocniejsze światło świeci w moją stronę. Patrzę na taksówkę, a tam #!$%@? ten zjeb trzyma komórkę w moją stronę i robi nam #!$%@? zdjęcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę sobie co do #!$%@?, #!$%@? jakiś czy co? Otwieram nawet szybę i próbuję jakoś zwrócić jego uwagę, ale typ udaje, że nic się nie wydarzyło... Będąc lekko w szoku niestety spóźniłem się ze startem na zielonym i gość niestety mi odskoczył, a po kilkuset metrach odbił gdzieś w bok i tyle go widziałem. Zastanawiam się o #!$%@? mu mogło chodzić i do głowy przychodzi mi tylko jedno: sobota wieczór, jadę z telefonem z mapką w uchwycie (jeżdżę tak w dłuższe trasy, żeby kontrolować czas dojazdu) i wiozę dziewczynę. Czyli co? - ten debil wziął mnie pewnie za kierowcę ubera i wrzuci teraz moją mordę na jakąś rakową grupę taksiarską () Nie wiem czy coś takiego istnieje, ale nie wiem co innego miałby z tym zrobić - może jest tu ktoś kto wie coś na ten temat? Boję się, że trafię na jakiś #!$%@? taksiarski uberwatch i nie wiem, obleją mi samochód jakimś gównem albo coś.

#!$%@? mać, ale mnie striggerował (°° , nie mogę sobie wybaczyć, że nie spróbowałem go pogonić trochę albo zajechać mu drogę na tych światłach i wyjaśnić szybko sytuację.
#gdansk #taxi #taxihiv #uber
kandi - #!$%@? co się właśnie #!$%@?ło... Jadę z żoną samochodem, wracamy z dłuższej ...

źródło: comment_klXXpxlYCUWOOdvJV2YrvHNWX4vgwjvv.jpg

Pobierz
  • 13