Wpis z mikrobloga

Ale co to zdjęcie ma na celu dzbanie XDD? Pokaż mi wpływ palaczy na smog, a obok pokaż mi wpływ patologi która pali w piecach różnym gównem to pogadamy XD.


@PiersiowkaPelnaZiol: boże ale ty durny jesteś. Chodzi o wpływ na płuca palacza. Ta pani stęka jak to nie może oddychać bo smog ale w tym samym czasie wciąga dym papierosowy na własne życzenie.

Jak narazie: Internet 2:0 Wolszczak. Jakby
Poza tym, ja nie widzę związku. Trucie się fajkami w porównaniu do smogu, aż parsknąłem :).


@PiersiowkaPelnaZiol: ???? jedno i drugie to wprowadzanie do płuc szkodliwych substancji, czego tu nie rozumiesz?

A łączenie tego z lewactwem? Pytam serio.


a gdzie ja wspomniałem o "lewactwie"?
@PiersiowkaPelnaZiol Diesle produkują dużo tlenków azotu (NOx) toksycznych dla organizmów żywych oraz wywołują kwaśne deszcze. Samochód z instalacją gazową LPG produkuje do 20 razy mniej takich zanieczyszczeń niż auto z silnikiem samoczynnym, czyli musiało by być 20 samochodów z LPG by wytworzyć tyle zanieczyszczeń co jeden diesel.

Jak by chciała być eko to by kupiła samochód z instalacją LPG
H.....s - @PiersiowkaPelnaZiol Diesle produkują dużo tlenków azotu (NOx) toksycznych ...

źródło: comment_YiDALYR6gfzPzd0AmlpCizSRqW9dr68J.jpg

Pobierz
@mister_pink: chyba jest różnica między dobrowolnym truciem się świadomie dla przyjemnosci jaka jest palenie a tym, ze smog musisz wdychac bo panstwo ma to w dupie z czego nie masz zadnej korzysci. Żadnej hipokryzji nie widze.

Chyba raczej bekazkonserw bo widze ze z checia przyznania jednosci jednostce do decydowania o sobie to średnio. :) skoro palisz to wdychaj śmierdzący smog i morda w kubel xDd