Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień i kolejne spotkanie z lochą. Najmniej rozmowna do tej pory(miałem ich że 30 z czego 2 nie były grubymi świniami) więc było w #!$%@? niezrecznej ciszy. Jedyne co miała do powiedzenia to że lubi chodzić do klubu xyz. TBW w nią bo też okazała sie otyla mimo że na zdjęciach wyglądała dobrze. Nie moja wina że było #!$%@? bo raz miałem świetne spotkanie ze szczupłą i sympatyczną ale zrezygnowałem z niej bo byłbym jednym z wielu betaorbiterów których posiada. Kilka dni temu z innym świniakiem się spotkałem który odrazu wyskoczył do mnie z pretensjami więc po 3 minutach powiedziałem jej że się żegnamy(Przyjechała do mojego miasta do ośrodka dla psychicznie chorych na leczenie więc nie ma niespodzianki) . Piszę też z innymi i w poniedziałek mam prawdopodobnie kolejną randkę, tym razem się upewnię czy locha jest rozmowna a jak nie mam pewności to niech #!$%@? ale ta dziunia jest ciekawa moich mięśni i przyznała że jej się podobam więc zaproponuję dla niej to czego potrzebuje czyli #!$%@?. #!$%@? 2019 rozpoczynam jako pravik 26lvl ja #!$%@?ę. Jak tu #!$%@? być pewnym siebie jak całe życie życie usłane jest porażkami?
#tfwnogf #przegryw #depresja #wychodzimyzprzegrywu #tinder
  • 2
@wyjdezszuflozy Nawet jak piszesz, że z "ulanymi" sie spotykasz, to jeżeli Ci się jakaś spodoba z charakteru i ogólnie znajdziecie wspólne powiązania to co byłoby w tym trudnego, aby pomóc wyjść jej z tej opresji i zyskać jeszcze więcej plusów. Wiadomo, że to nie jest łatwe i trzeba samozaparcia, ale z autopsji wiem, że da radę. Końcowe efekty po wspólnej "walce" z nadwagą będą MIODZIO!