Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W maju jestem zaproszona na wesele, jest to taka dalsza kuzynka, mamy kontakt, ale sporadyczny. Na początku roku zarejestrowałam się na Sympatii, bo hehe trzeba sobie znaleźć kogoś na wesele, ale jakie moje było zdziwienie, kiedy zauważyłam na ludziach w okolicy profil Pana Młodego. Pomyślałam, że być może kiedyś miał i po prostu sobie nie usunął, ale po dwóch dniach zauważyłam regularne logowanie na tym koncie, nie chciałam wchodzić na profil z mojego konta, założyłam jakiegoś fejka i ma tam bardzo dużo opisane o siebie, jakiej chce partnerki, że szuka miłości i tak dalej. Powiem wam, że kompletnie nie wiem co z tym zrobić, informować Pannę Młodą? Nie chce kwasu, ale z drugiej strony po co komuś konto na portalu, który jest typowo do szukania miłości. Nie wiem może przesadzam, bo to tylko konto, ale sama będąc zdradzona, lekko mnie to alarmuje.

#zwiazki #sympatia #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 136
@poprostuzyj: bo? bo jesteś naiwna i nie wiesz, że jak bardzo kocha, a to pewnie pisze jakaś młoda osoba, to da sobie wmówić wszystko. Byłem, widziałem i wiem, że takie #!$%@? głupie zabawy mogą się skończyć cholernie głupio. Ale banda wykopków już, hurr durr zniszcz komuś życie.
Chciałbym kiedyś zobaczyć jak takich głupich ludzi jak wy się stawia przed konsekwencjami waszych głupich porad. Bo #!$%@?ć półanonimowo w internecie, to każdy potrafi.
OP: @Piotero1: @Brother_of_Steel: jakbyście chcieli wiedzieć, to ja zostałam przez kogoś poinformowana o zdradach i podziękowałam, a nie obwiniałam o wszystko informującego, przecież to wina tego co zdradza, że sam #!$%@? związek...

@Instynkt: koleś ma zakola xD zresztą pisze dokładnie to czym się interesuje i co robi w profilu, więc to że ktoś #!$%@?ł zdjęcia odpada, bo nie są one nawet na fb dostępne

Ten komentarz został dodany