Wpis z mikrobloga

@igierr: Chyba każdy starszy blok ma takiego osobnika. Jak wprowadzałem się do obecnego mieszkania to też mnie przeganiał emeryt, że to on tu parkuje bo gdzie indziej jest po gałęziami i ptaki srajo¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze, że tam rzeczywiście nikt mu nie parkuje bo się do tego przyzwyczailiśmy i nie chce mi się kwasów pod blokiem. Ale teraz na nowych się wycwanił i lata z legitymacją niepełnosprawnego że to miejsce jest dla takich,
  • Odpowiedz
  • 117
@igierr: mam u siebie tak ze parkuje na jednym stalym miejscu juz dobre kilka lat, wszyscy sąsiedzi wiedzą ze tam parkuje i rzadko sie zdarza ze ktoś zajmie mi miejsce, niby tez nie.moje a jednak moje xD. Wiec rozumiem reakcje xD

Typowy janusz. On tu parkuje 30lat wiec miejsce jest jego bo mu sie należy. Nie bedzie mu żaden słoik z obcymi tablicami stawał pod blokiem. XD
  • Odpowiedz
@igierr złodziejem jesteś i tyle.
Poważnie piszę.
Ciesz się, że trafiłeś na miłą osobę, ja od razu wykręcilbym ci wszystkie wentyle w kołach.
Jakbyś później pompował koła, to może w tym czasie doszedłbys do wniosku, że nie należy nawet na chwilę korzystać z cudzej własności.
  • Odpowiedz
  • 1
Mnie taki życzliwy sąsiad wyobklejal samochód naklejkami z #!$%@?, mimo że stał on w miejscu w którym każdy można parkować
  • Odpowiedz