Wpis z mikrobloga

@Erlade: Ok, i to jest główna informacja jakiej mi brakowało, czy to się wcraftowuje, a potem dodaje kolejne, czy muszę znaleźc taki przedmiot, czy jest to losowy affix, dzięki!
@Erlade: Mówi się trudno, dla resów muszę tyle wydać, zwłaszcza, że wczoraj build przystosowałem do endgame i padłem 10 razy pod rząd nim zrozumiałem, ze pozbyłem się resów, które miałem w passivach przed refundem. Nie przeczytałem uwagi, że trzeba dokoksować sobie itemy przy tej zmianie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sawpel: Nigdy nie widziałem żeby ktoś w multiple crafted mods brał kilka ressów, raczej się tego używa do sharer/elder broni i biżuterii. Jak musisz nadrobić ressy to zrób to w butach/helmie/pasku najlepiej.
@Erlade: W ogóle nie ma przedmiotów, które mnie interesują, najbliżej rękawic jakie chcę jest:

Armageddon Caress Fingerless Silk Gloves
Level: 70 Intelligence: 95 ilvl: 82 Max sockets: 4 (4)
16% increased Spell Damage
+53 to Intelligence
+43% to Lightning Resistance
crafted Can have multiple Crafted Modifiers
crafted +22 to maximum Energy Shield
crafted 63% increased Energy Shield

Kosztuje 50 chaosów, a on i tak nie jest tym co potrzebuję, bo musiałbym
Can have multiple Crafted Modifiers


@Sawpel: To sufix tak btw, resy to przewaznie sufy. Na serio tak zle z resami u Ciebie? Ile masz unikatow w buildzie? Za 2 exy to ma bym 2 postacie ubral do bicia endgamu.
tl dr: Wczoraj zrozumiałem co oznacza skrót ES, na którym opiera się moja postać ()

@Erlade: Jeweli też nie mogę ruszyć (,) Wynalazłem sobie na pierwszą postać dziki build, który wymaga ogarniania mechanik chociaż trochę, a ja popłynąłem na początku robiąc co chcę, zamiast trzymać się każdego punktu i sam sobie zgotowałem ten los. Jak tylko wszystko poskładam na co mam kasę jeszcze,