Wpis z mikrobloga

@StaryWilk: Nie wpłaciłem grosza, na tacę też nie daje. Zresztą co Cię interesuje na co ktoś wydaje SWOJE pieniądze? :-D Idąc Twoim tokiem rozumowania, to samo można powiedzieć o wpłacających na WOŚP. Jestem daleki od wpieprzania się w cudze decyzje w wydawaniu pieniędzy. Ktoś daje na WOŚP - spoko. Ktoś daje na tacę - spoko. Ktoś daje na LGBT - spoko. Bo to SĄ KURŁA JEGO PIENIĄDZE i chu komuś do
Ostatnio kolejny raz dowiedziałem się, że w szpitalu też nie mam czego szukać, bo nie wspieram wośp


@Maneharno: To nie tak, to że nie wspierasz nie oznacza jeszcze bojkotu, no chyba, że czynnie walczysz z Jurkiem i jego akcją, hejtujesz WOŚP i wszystko co z nim związane, wtedy to co innego.
@StaryWilk: hejtowanie smarkaczy zbierających w supermarketach przy kasach i nagabujących na ulicy to było moje ulubione zajęcie, wkurzało to niemiłosiernie. W tym roku pierwszy raz nie miałem jednego problemu, bo ktoś wprowadził popierdzielony zakaz handlu xd
Widzę, że zazdrość pożera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pawpawe:
Mnie zżera wstyd, że w XXI wieku są ludzie, którzy bardziej niż w naukę wierzą w banialuki jakiegoś przypadkowego kolesia w sutannie. Nie jestem jakimś fanatycznym przeciwnikiem Kościoła, ale jak to o naszym narodzie świadczy i co o nas mówi taki przekaz? Że dalej mentalnie siedzimy w 18 wieku.