Wpis z mikrobloga

Siema mirki mam zamiar zacząć swoją przygodę z nootropami. Jak narazie brałem tylko l-tyrozyne(150mg na 1 kg masy ciała czy jakoś tak, ok 10g) i teraz zacząłem nalt(8 kapsułek po 100mg naltu i troche wit b5 ale dzis sprawdzę okolo 16 kapsułek na raz), odczuwałem skupienie, motywacje do dzialania i brak stresu ale po mimo działania chciałbym spróbować cos mocniejszego (i przy okazji nie wyj*bać na to 500zł)więc mam zamiar kupić nopept i z czymś zmieszać, może z PRL-8-53 i sunifiramem (bo są najtańsze) ale nie wiem w sumie czy powinienem tak mieszać czy nie, dlatego sie was pytam co o tym sądzicie i co polecacie na początek
#noopept #nootropy #prl853 #sunifiram #dopingmozgu
  • 18
@grap32 ta ale chodzi o to że amfa jest trudniej dostepna(znaczy da sie ogarnąć ale wolałbym przez internet zamówić) poza tym to są nootropy które mają podobne dzialanie
@Buazei: próbowałem sporej części nootropów i wszystko zależy co chcesz osiągnąć. Z samym noopeptem jest tak, że jest duża zmienność w tym co jest dostępne Nigdy nie miałem ruskiego oryginału. PRL na mnie w ogóle nie działał. Dobre efekty miałem po piracetamie 3x1200 ed. Jakieś fobie społeczne w stresowych sytuacjach dobrze niwelowała sulbutiamina. Modafinil za to dobrze się spisywał w sytuacjach kiedy mało spałem, byłem zmęczony itd natomiast trzeba dużego wysiłku
Wcześniej też testowałem piracetam: 4-6 godzin działa (skupienie) a potem miałem jazdy w brzuchu albo robiłem się agresywny / rozdrazniony więc już tego nie będę brał.


@Tomq: ja żadnych przejawów agresji nie miałem przy piracetamie dość nietypowe

a czy piracetam oprócz skupienia ma jakieś działanie na pamięć i funkcje poznawcze?


@Buazei: piracetam poprawia funkcje poznawcze
@Buazei: racetmy działają na każdego inaczej wiec zanim wydasz hajs lepiej przetestuj jak masz możliwość. Ten sunifiram będzie najmocniejszy, ze wszystkich, ale nie wiem gdzie mozna kupić legitny towar.
Sunifiram bardzo dobry jest w amerykańskim sklepie z nootropami limitlesslifenootropics, z polskich sklepów nie wiem czy ktoś ma dobry czysty sunifiram. W limitless widziałem też wersje w w sprayu donosowym, czego jestem ciekaw, bo jak kiedyś odrobinkę czystego sunifiramu (nie w roztworze, proch) wziąłem do nosa, to myślałem że mi mózg żywym ogniem spłonie. A co do samego działania sunifiramu to tutaj jest spoko podsumowanie https://grananerwach.pl/sunifiram-opinie-i-mechanizm-dzialania/