Wpis z mikrobloga

Gdybym miał mieć dziecko i mógł wybrać płeć, wybrałbym syna. Dlaczego nie chciał bym córki?
-W wieku 15 lat wysyłałaby nudesy to randomowych typów
-w wieku 16 lat uprawialaby swój pierwszy raz z byle typem
-w wieku 17 lat wyjechalaby na erasmusa i tam miala orgie z murzynami
-w wieku 18 lat zostalaby samotna matka spamującą cytatami o macierzyństwie
-w wieku 19 lat na opłaconych przeze mnie studiach gówno by zrobiła i nie ukończyła ich, a ja bym się musial opiekować jej gowniakiem i jeszcze oplacac jej,, IMPRESSKI''
-w wieku 20 lat nadal bezrobotna, bo przecież to jest dla niej obraza majestatu, który penetrowal mokebe. tylko tym razem zamiast świecić dupą na instagramie, robiła by miliony zdjęć dziecka
A NAJBARDZIEJ SZKODA MI WŁAŚNIE DZIECI TAKICH NASTOLATEK,NAJLEPSZE JEST JAK TYLKO WRÓCI DO DOMU Z PŁACZEM,, hlip, hlip ''
Chyba nie jestem gotów na rodzicielstwo-dla mnie za duże ryzyko na tej ruletce
#madka #karyna #p0lka #dzieci #rodzicielstwo #bekazpodludzi #corka #dziecko #gorzkiezale #zalesie
  • 111
@tg1310 Jakbym miał dziecko i mógł wybra do płeć, wybrałbym córkę. Dlaczego nie chciałbym mieć syna?

-W wieku 15 lat będzie wysłał dick picki do połowy koleżanek z klasy

-W wieku 16 lat leżałby nie przytomny pod pobliskimi przystankiem autobusowym

-W wieku 17 lat okazałoby się, że jest ojcem -W wieku 18 lat zostałby ćpunem, który nie wychodzi z domu.

-W wieku 19 lat wziąłby kredyt na ślub z jakąś loszką, która
@alteron Sugerowanie że dzieciaki myślą o seksie i rypią się ze sobą mając 16-19 lat przez złe wychowanie. Od wieków to było normalne, że życie seksualne zaczynało sodę przy pierwszej miesiączce. Średnia życia się przedłużyła, przyszedł socjalizm gdzie połowa rodziny mieszkała w klitce 24m2 i seks to tylko po ślubie pod kołdrą plus katolicyzm który stara się wmówić społeczeństwu że popęd to coś złego i trzeba się go wstydzić. Już pomijając to