Wpis z mikrobloga

Mirki kompletuje sobie powoli zestaw do zabawy w Pana złotą rączkę. Jestem obecnie na etapie szukania zestawu kluczy nasadowych, wkrętarki (max 1000zl może być bez udaru), bitów do tejże wkrętarki. Proszę pomóżcie bo zielony w temacie jestem. Z informacji jaki pozyskałem w sklepie polecali firmy Makita, Milwaukee, co do kluczy to Sata albo Honiton. #remontujzwykopem #warsztat #remont #narzedzia
  • 7
@Ziomek1987:

Zestawy:

Yato 216 elementów

z mniejszych zestawów to:

Yato 108 elementów, 94 elementy lub Magnusson 94 elementy, honiton 94 elementy czy tam SATA

Co byś z powyższych nie wybrał, to na potrzeby majsterkowicza/domowego mechanika w zupełności wystarczy.

Wkrętarka do 1000 zł to polecam już coś z silnikiem bezszczotkowym. Przy takim budżecie marka nie ma znaczenia, bo jakość masz z klucza. Zwróć uwagę na pojemność aku (w tej cenie to minimum
Klucze możesz kupic Yato sa calkiem niezle trochę lepsze bedą Neo lub Proxxon. Co do wkretarki to dobrze coś kupic z systemowym akulumatorem wtedy mozna tanio rozbudowywac zestaw i niema wiekszego problemu jak aku padnie. Co do firm to Milwaukee to najwyzsza pułka(ale pod festoolem) i bedziesz zadwolony na pewno z tanszych i dobrych Makita a z najtanszych Parkside