Wpis z mikrobloga

na motorze w Bieszczady - co tam zobaczyć?

wyjeżdżam ze Śląska

majówka

4-5 dni


zależałoby mi na miejscach, gdzie nie trzeba chodzić - podjechać motorem, poczłapać trochę, zdjecie zrobić, odpocząć i jechac dalej.

fajnie byłoby żeby miejsca te nie były oblegane, tak bardzo znane - takie jak na pic rel.

dzięki za pomoc
#motocykle #bieszczady #trip #majowka #ciekawemiejsca
Roosevelt - na motorze w Bieszczady - co tam zobaczyć?
wyjeżdżam ze Śląska
majówka
4-...

źródło: comment_Jvypedt8UJjXbMLpOQ8662GtkmJpiaYn.jpg

Pobierz
  • 24
@Roosevelt: no to takie miejsce to hotel w Arłamowie, ale nie wiem czy wpuszczają na taras, ja kiedyś byłem jak była jakaś konferencja to wpuszczali. Na połażenie oczywiście Tarnica, warto też wpaść na Cypel w Polańczyku i zaporę w Solinie
@Roosevelt ale 5 dni w Bieszczadach zwiedzając tylko z siodła moto to za długo. Chyba, że masz zamiar zjechać na off albo traktować Bieszczady jako bazę do innych wypadów - wtedy polecam jeden dzień na Ukrainę i objechać Bieszczady od tamtej strony, zjechać na Słowację, polatać po asfaltowych drogach które są tylko do użytku dla leśników a ciężko dostrzec zakaz wjazdu :), te drogi prowadzą po szczytach więc w maju często trzeba
@debenek myślałem żeby w pierwszy dzień podskoczyć do Zakopca, przez Słowację do Niedzicy, Czorsztyn i tamte okolice, kolejny dzien cisnąć na Małą Pętle Bieszczadzka, w kolejny Dużą Pętle i kierować się w stronę Śląska więc myślę ze te 4 dni byłyby optymalne. Szukam jedynie ciekawych miejsc po trasie, nie offowych - turystyki here ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bigger musielibyśmy się zastanowić ekipą czy UA tez by wchodziła w grę, ale jeśli nie jest to dla Ciebie problem, podpowiedź miejscówki - moze to nas przekona, bo w sumie, dlaczego nie ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja mam Bandziora, ekipa podobne - Fazery, Triumphy czy Wiadro
@Roosevelt ja byłem tylko jeden dzień właśnie i objechalem Bieszczady prze UA od Słowacji - Uzgorod, Mukaczewo, Stryj Drohobycz. Miałem zrobić to bliższa Bieszczad drogą ale ona jest w złym stanie a cały dzień lał deszcz więc wolałem główną lecieć
@Roosevelt: W majówkę przygotuj się na 3-4h stania na granicy nawet motocyklem. Jeżeli wcześniej nim nie wjeżdżałeś to kserowanie dokumentów, upierdliwi pogranicznicy i wszędzie #!$%@?ący się ukraińcy. Wjeżdżałem kilka razy i na jeden/dwa dni to szkoda zachodu.
co to za czary?


moja mapa, przygotowana przed wycieczka na Podkarpacie

o takie coś mi chodzi! jest gdzieś wyszukiwarka takich google mapsów?


Jak ktoś ustawi jako publiczna to jest szansa że znajdziesz wyszykujac przez Google

wiecej miejsc, różnorodna tematyka etc.?


@Roosevelt: są podobne np dla zamków na terenie Polski ale nie pamiętam czy tak ładnie na Google Maps zrobione czy jakieś własne wynalazki, szukaj, napewno coś znajdziesz ;)