Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałbym się pochwalić :D W domu trwają porządki wiec pomyślałem ze tez coś zrobię i wypadlo na czynność która zawsze mnie odprężała - układanie książek. Ale żeby poukładać to najpierw trzeba je wyjąć.
Sam się w sumie zdziwiłem ile ich jest wiec postanowiłem zrobić zdjęcie i się z wami podzielić.

Niemal wszystkie ksiazki kupione przeze mnie, tylko nieliczne dostałem w prezencie. Prawie wszystkie pieniądze jakie zarabiałem lub dostałem szły na ksiazki. Jak sobie pomyśle co mógłbym sobie za te złotóweczki kupić to robi mi się troche smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jednak nie uważam tego za marnowanie pieniędzy bo jak jakaś książka mi się spodobała to musiałem mieć jej egzemplarz na własność inaczej miałem jakiegoś takiego „dola” ze nie mogę do tej historii wrócić kiedy zechce.

A teraz pytanie - macie jakieś pozycje do polecenia? Pieniążki same się nie wydadzą hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lecę do układania (ʘʘ)

#chwalesie #ksiazki #pytanie
cotenwypok - Mireczki chciałbym się pochwalić :D W domu trwają porządki wiec pomyślał...

źródło: comment_cgIzwGjiLAYK0YhzOJAJGm0GRVCy7EVI.jpg

Pobierz
  • 40
@Slamowir: mogą się powtarzać bo na przykład ja kupiłem sam sobie, a ktos mógł mi zrobić prezent bo nie wiedział ze mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W sumie, odłożę powtarzające się egzemplarze i zrobię jakieś rozdajo czy coś.