Wpis z mikrobloga

Ej mirasy, ale jestem zażenowany po tym, co mnie ostatnio spotkało. Kilkanaście dni temu taka trochę starsza szara myszka z roku #studia , z którą nigdy nie gadałem, poprosiła mnie o wskazówki jak zdać pewien przedmiot, z którym się męczy od roku, to jej zaoferowałem skrypt nawet, który rzetelnie robiłem - no niech stracę, może chociaż zda. Wysłałem jej to i nawet nie dostałem zwrotnego "dzięki".
Wczoraj wpadłem na nią przez przypadek i tam pytam, czy przejrzała i takie pierdoły. Odpowiedziała mi, że nie jak może mi się odwdzięczyć, to jedyne co jej przychodzi do głowy to seks XDDD... kurde mirki czaicie, nieznajoma laska w ramach podziękowań oferuje wam ruchanie (mokre sny wszystkich przegrywów). Odpowiedziałem jej, że chyba ją #!$%@?ło, zabroniłem jej do mnie pisać i życzyłem #!$%@? przedmiotu, no po prostu jestem zniesmaczony, zażenowany i rożne inne słowa przychodzą mi na język.
#logikarozowychpaskow #bezkazpodludzi
  • 51
@cobytuzjesc:
Mi się trochę z tą pastą skojarzyło xD:

Świat schodzi na psy!

Dziś pewna 21 letnia dziewczyna zaproponowała mi seks, w zamian za to miałem na wykopie, zareklamować jakiś płyń do mycia łazienki. Oczywiście odmówiłem, gdyż jestem osobą o wysokiej kulturze i silnej woli, tak silnej jak nowy Mr.Muscle, super silny, płyn do czyszczenia łazienki, o zapachu pomarańczy.