Wpis z mikrobloga

Dżem dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcę zacząć serię wpisów pod #rozkminkrzaka od innej strony niż zazwyczaj. Strony której mi trochę brakuje na wykopie.

Otóż chciałbym żebyście poznali mój mały świat a przy tym mnie samego. No i przede wszystkim kontekst jak to się stało, że zacząłem bawić się w rękodzieło i czemu w ogóle się tym zająłem. 

Opowiem o sobie, o latach które prowadziły cholernie okrężną drogą do tego co jest dzisiaj - czyli początku mojej firmy. Będzie o przeszłości, będzie trochę wspominków które postaram się złożyć w sensowną całość by w rezultacie dojść do teraźniejszości i do tego jak aktualnie tworzę i jaką mam wizję na całość.

Początkowo #rozkminkrzaka miał być # który opowiada właśnie o moim małym/wielkim marzeniu założenia działalności, ale w chaosie własnych ruchów stał się tylko pokazem tego co robię, ew. co się aktualnie dzieje, bez żadnego kontekstu i historii. Chciałbym właśnie nadać ten kontekst. Opowiedzieć parę historii. 

Chcę zrobić to, czego brakuje mi na wykopie. Otworzyć drzwi do czyjegoś świata. Mojego.

Mam wrażenie, że w przeszłości było to tutaj częstsze. Cholernie brakuje mi @Old_Postman i jego historii, które miały tak lekkie pióro że... Brak słów. Serio człowieku, zrobiłeś tutaj coś niesamowitego swego czasu. Jestem 100% pewny, że ludzie na wykopie dalej mają gdzieś tam z tyłu głowy nadzieje, że wydasz kiedyś książkę. Gdziekolwiek teraz jesteś, mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy Mirku. 

To nie będzie ten poziom nenenene xD Nie umiem pisać tak lekko - będę robić to po swojemu, starając się edytować jak najmniej by wpis miał "moją" cząstkę. A to oznacza zapewnie błędy, powtórzenia i pewien chaos. Z tym musicie się liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°

Witajcie, jestem Bartek, dla przyjaciół i znajomych Krzaku. Witajcie w moim chaotycznym świecie. 

#rozkminkrzaka #dziendobry #gownowpis #opowiadanie

PS: ej a może ktoś ma jakieś hasztagi osób które piszą swoje historie a zwyczajnie na nie nie trafiam bo to nisza albo nocna?

PS2: a gdyby stworzyć jakiś wspólny hasz dla wszystkich możliwych ludzkich historii, np: #wykopstories ?

PS3: częstotliwość będzie różna, ale następny wpis jutro. Postaram się wrzucać coś co parę dni, może częściej jeśli będzie wena. Bez niej na siłę nie będę nic wrzucać bo nie warto.

Miłego Mircy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@nowik ##!$%@?

Ja nie wiem czemu mnie to tak za każdym razem cieszy, serio xD

Jestem. I dla mnie to nie ma uroku, ale tak jak pisałem zostawiam, bo wpisy straciłyby na prawdziwości chyba