Wpis z mikrobloga

@Zmorka: brawa dla babci. Ja jakiś czas temu pomagałam przez telefon cioci lvl ok 63 lat zakładać konto na fb bo było pilnie potrzebne (długa i nieistotna historia). Jest miła i kochana, komputer w domu od ponad 15 lat, korzysta też ze Skype ale... nie dało się. Sama jej w końcu założyłam i przesłałam login i hasło, a i tak musiałam tłumaczyć długo jak się zalogować.
@MirabelleCooper: dobra robota mirabelko, akurat też ostatnio teściowie kupili sobie lapka i przez to przechodziliśmy, ale na szczęście nie przez telefon. Jeszcze taka akcja była "a Zmorko pokaż nam jeszcze tę stronę co nam te ciekawostki czytasz i wiadomości" myślę sobie o kierwa teściowe na wykopie xD I jak, ciocia zadowolona? radzi już sobie? :)
@DziarskaKowalska: we wcześniejszym poście na moim profilu możesz zobaczyć przykład, głównie właśnie takie zgadywanki, wykreślanki, krzyżówki itp.
to prawda babcia jest świetna, robi wszystko żeby być w jak najlepszym kontakcie z dziećmi i wnukami :) może Twoją rodzinę też trzeba troszkę zarazić technologią? babcia była chętna od razu, ale z teściami był większy problem, a teraz śmigają po google maps i oglądają przepisy na YT :D