Wpis z mikrobloga

Mirki co myślicie o myszce Steelseries Rival Optical ?
Szukałem steelseries 300, ale wpadłem na takie coś i wygląda podobnie, nie musi mieć super bebechów, zależy mi żeby była stosunkowo duża i wygodna :)
Link do promo:

https://www.vedion.pl/product-pol-1663--R-Myszka-Komputerowa-Optyczna-Steelseries-Rival-Optical-BLACK-Gaming.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN&gclid=Cj0KCQiAg_HhBRDNARIsAGHLV52iJvkD_irMMrGgxwDF9HP-jOZzOehXf0813FWm8eUNUaWx24aZEgEaAkTeEALw_wcB

#csgo #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
@Drakoo to wygląda jak moja aktualna myszka ss rival 300. Są jakoś normalnie przedstawione te parametry tej optical?

Jeśli to jest Rival 300 to ogólnie za tę cenę to nawet mega, tylko że sensorowi może się czasem ześwirować.
  • Odpowiedz
@defaulttt: parametry tylko tyle co w aukcji, cena jest dobra, kwestia tylko że to jest towar powystawowy, więc jakieś ryzyko jest, zapytałem o stan gumek/ślizgaczy, no zobaczymy, w razie czego jest gwarancja ;D
  • Odpowiedz
@dymk: cholera właśnie przypomnialem sobie że kiedyś czytałem na ten temat, że w tej pierwszej wersji bardzo szybka ściera się guma, i poprawili to w nowszej wersji..
Gdzieś można tą gumę dokupić czy tylko ślizgacze?
  • Odpowiedz
@dymk: O z tym drukiem 3D to ciekawy pomysł, widziałem aukcje gdzie goście drukowali do tej myszki gumkę z tyłu z nickiem gracza ;D (więc pewnie druk tej gumy z boku też pewnie jest możliwy)

Tylko nie do końca zrozumiałem, ty miałeś tą pierwszą wersje czy 300 ?
  • Odpowiedz