Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zapraszam do wysłuchania ciekawej audycji radiowej z moim udziałem.
3 stycznia miałem przyjemność gościć w Polskim Radiu – Radio dla Ciebie i porozmawiać o najbardziej zaskakujących odkryciach archeologicznych minionego roku.

Wraz z redaktorem prowadzącym, Piotrem Łosiem podjęli dość ciekawy temat jakim są odkrycia archeologiczne. Rok 2018 obfitował w tego typu wydarzenia, a na terenie naszego kraju zostało odkrytych wiele niesamowitych skarbów. Rozmawiano również o współpracy amatorów detektorystów ze specjalistami i jakie to przynosi i może przynieść korzyści.
Nie mogło oczywiście zabraknąć „Złotego Pociągu” jak i „Bursztynowej Komnaty”, ale więcej dowiecie się wysł#!$%@?ąc audycję.

Bardzo was proszę na teraz wsparcie w postaci subskrybowania kanału oraz łapek w górę. I co najważniejsze bardzo zależy mi na waszych komentarzach, gdyż to dzięki nim będę mógł rozwijać kanał.

Link do znaleziska - Najbardziej zaskakujące odkrycia archeologiczne minionego roku

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #radio #zwyczaje #europa #swiat #liganauki #nauka #zainteresowania #gruparatowaniapoziomu #youtube #film #odkrycia #poszukiwacze #detektorysci #wykrywaczmetalu
Pobierz
źródło: comment_4caR32VVskbpC5yDTiWmspl4xqucCr1N.jpg
  • 56