Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #wygryw #wyjsciezprzegrywu #gownowpis

Witam od kilku tygodni planuje jak wyjsc z przegrywu, na poczatek jakies info o mnie:
lvl 22, miasto powiatowe ok 50tys mieszkancow na polnocy polski, gowno praca 30h w tygodniu, studia zaoczne humanistyczne, 1 semestr, 50km od domu rodzinnego.
-nie mialem nigdy dziewczyny, nie spedzilem nigdy dluzej niz 20-30min z dziewczyna sam na sam (poza praca)
-mam wade wymowy przez co mam kompleksy, niska samoocene (oczywiscie jestem "niesmialy")
-0 social skilla, mam tylko fb na ktory nigdy nic nie wrzucilem
-lenistwo
-5k dlugu
-zyje na koszt rodzicow

+ w mojej sytuacji
-186cm, sylwetka calkiem ok (cwicze kilka miesiecy)
-morda nie polska, calkiem ok
-pelne i proste uzebienie (nosilem aparat kilka lat temu)
-w miare dobry dom (nigdy niczego mi nie brakowalo), stary czasem #!$%@? imby odwalal.
-kilku znajomych z ktorymi moge wyjsc na piwo/blanta (nie pomagaja w wyjsciu ze #!$%@?)

Wypisalem sobie liste rzeczy, ktore powiniennem codziennie(wiekszosc) wykonac i codziennie bede z sie z nich rozliczal, wpisywal w tabelce co zrobilem a czego nie, tak do konca tego roku. Niektore z nich to kompletne bzdury, ale tak juz postanowilem.

1. 7h snu - jak wspomnialem jestem leniwy i czasem jak mialem do roboty na 14 to gnilem w lozku po 11h, to glupota i marnowanie czasu.
2. Studia/nauka - sesja sie zbliza a ja nie zaczalem sie jeszcze uczyc, w moim przypadku to teraz priorytet, jak #!$%@? studia to trudno.
3. Silownia - cwiczenie 3x w tygodniu.
4. Fajki - nie palenie oczywiscie (pale 3-4lata)
5. Sniadanie - po prostu zerwanie sie szybciej z lozka i zjedzenie na spokojnie porzadnego sniadania.
6. Woda - picie duzej ilosci wody (zadnych slodkich napoi)
7. Owoce - zjedzenie 2-3 owocow w ciagu dnia.
8. Zęby - jak wspomnialem zeby mam w miare proste, ale sa zolte i troche przebarwione, pewnie przez fajki, slodycze i cole. Zamierzam je myc 3x dziennie, zeby chociaz troche bielsze byly, jak to nie przyniesie skutkow wybiore sie na jakies wybielanie, ale na to przyjdzie jeszcze czas.
9. Moj pies - nie wiem w czym ma mi to pomoc, ale bede z nim wychodzil o jeden raz wiecej w ciagu dnia niz dotychczas.
10. Ksiazka - czytanie wybranej ksiazki na poczatek 30min dziennie, z tego wzgledu, ze duzo nauki przede mna, z czasem zmienie to do godziny.
11. Wada wymowy - mam cwiczenia od logopedy do domu, nie spodziewam sie szybkich efektow, ale moze akurat cos pomoze.
12. Jezyk obcy - 30min dziennie nauki, jak ogarne studia zwieksze do godziny.
13. Hobby - lubie gotowac, interesuje sie geopolityka/stosunkami miedzynarodowymi, poswiece troche czasu na to.
14. Brzuch - do tej pory go nie cwiczcylem, na kazdym treningu go zrobie.
15. Rozciaganie/zwisy na drazku - codziennie przed sniadaniem 10-15min.
16. Basen - chcialbym chodzic 2x w tygodniu, na ten moment to nie mozliwe przez nauke.
17. Pieniadze - pracuje na 3/4 etatu wiec duzo siana nie ma, polowa idzie na studia, reszte zamierzam w jakis sposob oszczedzac.
18. Piwo - dotychczas srednio wypijalem w tygodniu 15 piw, chce ograniczyc nie usunac.
19. Jedzenie - zdrowe jedzenie, mniej kebabow/fast foodow.
20. Ekonomia - ogarniecie podstaw i zaglebianie sie w temat.

tekst pewnie jest chaotyczny i z bledami, ale pisalem to na szybko.Codziennie na mikrobloga bede wrzucal co zrobilem, a czego nie, co jakis czas bede pisal czy cos sie zmienilo. Do konca roku zostalo 352 dni, mysle, ze stosowanie sie do tej listy pomoze mi ogarniecie mojego nie szczesnego zycia. Wiem, ze wiele osob jest w duuzo gorszej sytuacji, ale narzekaniem i plakaniem w poduszke niczym sobie nie pomozecie a czas leci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam i do wieczora, dzis pierwsze rozliczenie.
  • 8