Wpis z mikrobloga

#rdr2 #rdo
Jak tam Mirasy, gracie trochę w betę online? @Sweet-Jesus @Adishu może wy?

Potrzebuję sposobu na szybką utratę honoru w Online. Chce odblokować 2 misje niehonorowe, ale juz drugi raz przechodzę z taką grupą graczy, że mam praktycznie pełny honor. Najlepiej jakby sposób był darmowy, bo że u Jonesa można zmienić honor to wiem. Może są jakieś misje randomów obniżające honor?
  • 13
@UlicznyMatador: Wbij do Saint Denis, przygotuj sobie trochę amunicji. W załączniku nad pocztą zaznaczyłem Ci drabinę, po której wchodzisz na dach. Zanim na nią wejdziesz, zacznij małą rozpierduchę w mieście i dopilnuj, żeby policjanci weszli do tego zaułka, wejdź na drabinę i czekaj, aż oni też zaczną i zacznij ich zabijać. Łatwa utrata honoru + wpadnie trochę expa ;)
Adishu - @UlicznyMatador: Wbij do Saint Denis, przygotuj sobie trochę amunicji. W zał...

źródło: comment_efURvJWpcqGl0uXXrncrLLM5zez7BF6Q.jpg

Pobierz
@UlicznyMatador: Ja jak na razie zrobiłem sobie przerwę bo beta wieje pustkami niczym Armadillo. Jak zbijesz honor do odpowiednio niskiego poziomu korzystając z metody na policjanta jaką przedstawił @Adishu to możesz jeszcze skorzystać z misji od npc, których wykonanie obniża honor (przy starcie misji będzie pokazany komunikat oraz ikonka honoru zmieni kolor na czerwony). Przy łowieniu ryb to ich niewypuszczanie też obniża honor, kradnij konie, zabijaj npc i innych graczy, rozwalając
Sweet-Jesus - @UlicznyMatador: Ja jak na razie zrobiłem sobie przerwę bo beta wieje p...

źródło: comment_YvdOHCkbqilh0qZXL3PFMtQ07K8c0GPf.jpg

Pobierz
@UlicznyMatador: Nie, nie z przeciwnikami. Po prostu wyświetli się komunikat, że niedaleko znajduje się kryjówka bandytów. Jak jest na uboczu to luzik bo jeszcze zdążysz samodzielnie ją wyczyścić ale jak bliżej większego miasta to zaraz wleci ekipa graczy a za zbliżenie się do obozu wyłapie się kulkę. Serio, dziwne bo ja tylko za co piąty level dostawałem mapkę a w otwartej grze pusto ( ͡° ʖ̯ ͡°)