Wpis z mikrobloga

Cześć,
Aktualnie jestem studentem informatyki oraz absolwentem filologii angielskiej. Dostałem się na swój pierwszy staż na którym pracuje jako front-end developer w technologii sap fiori i sapui5. Aktualnie zastanawiam się nad sensem studiowania dziennego. Problem jest taki, że jestem na inżynierce i mimo, że z matematyką sobie radzę tak fizyka mnie przerasta. Chciałbym zrezygnować ze studiów, i od przyszłego roku zacząć licencjat z informatyki. Jednak zastanawiam się czy w moim przypadku warto zaczynać studia dzienne, czy może już zaoczne. Czy straciłbym dużo wiedzy która byłaby na studiach dziennych? Czy może to właśnie w normalnej pracy w IT nauczę się więcej niż na studiach?
#programowanie #praca #studia #frontend
  • 6
@Langustas: popracować zawsze zdążysz, a studia masz raz w życiu. Nigdy już nie wrócisz do tego okresu w swoim życiu - nie oszukujmy się. Idź na dzienne, ucz się dobrze, ciągnij stypendia, wyrywaj dupeczki.
@Langustas: Na studiach i w pracy uczą różnych rzeczy. Zatem: stracisz dużo wiedzy; trudno porównywać gdzie się więcej nauczysz, na dłuższą metę pewnie w pracy; studia nic ci nie dadzą w pracy jako frontendowiec
@Langustas: z własnego doświadczenia wiem, że studia dzienne to strata czasu. Zrobiłem rok przerwy bo dostałem normalną pracę właśnie jako front end i nie żałuje, w pracy nauczyłem się wielu rzeczy o których nie było wspomniane na studiach. Na jakiej uczelni jesteś?