Wpis z mikrobloga

@ryohei: ja tez tak milem i znajomi, coś takiego się działo to od razu pieści szły w ruch. Później jednak skończyliśmy te 16, 17 lat i zaczęliśmy się zachowywać jak normalni dorośli ludzie. Ja #!$%@?, człowieku, zmień znajomych, idź do psychiatry, to co wypisujesz nie jest normalne.

@okurajama: dobry bajt, ale za bardzo to przyciągnąłeś. Już widze jak matka z dwójka dzieci e ciągu paru minut zamawia taksówkę:) dzieci to
@okurajama: Ale dlaczego mu napisałeś, że najbardziej zaszkodził twojej kobiecie? Tak jak by to on był wszystkiemu winien, a ona poszkodowana? Chyba najbardziej to swojej żonie zaszkodził, chociaż myślę, że jeżeli byli udanym związkiem to mu wybaczy, szkoda małżeństwa i dzieci by było marnować przez jakiś pocałunek po pijaku (czego też nie pochwalam oczywiście). I w ogóle nie rozumiem sytuacji. Zobaczyłeś przez wizjer jak się całują pod twoim/waszym mieszkaniem, w ogóle
@feketehajuno: Dla mnie to by było kuriozalne, by to małżeństwo rozpadło się tylko przez to. Przecież to, że lizał się z tą op-ową to jest nieskończenie śmiesznie nieistotne zdarzenie wobec tzw. społecznych skutków, a więc zyebania przyszłości ich potomstwa. Jeśli ktoś wychowywał się w rozbitej rodzinie to wie, jakie to ch*jowe jest.
Co nie zmienia postaci rzeczy, że ten typ jest giga dzbanem i gupim ch****.

A, no i praktyka dnia
@miki4ever: Nie doczytałeś ze sobie smieszkowalem co? Przeczytaj sobie moj wpis już bez smieszkowania. Przyjdzie taki pacan jak ty, przeczyta co chce przeczytać i pisze ten wysryw, widocznie bait dalej działa na takie rodzynki jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ryohei: to tak nie działa. #!$%@? i tyle, a później ci się mózg włączył i chciałeś to w żart obrócić.
Nigdy nie zrozumiem jak można kogoś zdradzić bo to nie jest kwestia własnego sumienia tylko ktoś poświęcił dla nas swój czas.


@wonsztibijski: no właśnie kobiety mają to gdzieś... ich nie obchodzi druga strona tylko myślą tylko i wyłącznie o sobie.
Dla mnie to by było kuriozalne, by to małżeństwo rozpadło się tylko przez to. Przecież to, że lizał się z tą op-ową to jest nieskończenie śmiesznie nieistotne zdarzenie wobec tzw. społecznych skutków, a więc zyebania przyszłości ich potomstwa. Jeśli ktoś wychowywał się w rozbitej rodzinie to wie, jakie to ch*jowe jest.


@PrinsFrans: Ci co zyli w rodzinach gdzie rodzice sie nie kochali, ale trwali ze soba bo kasa, bo dzieci, bo
Nie wiem w sumie czy to bajt czy nie ale reakcja większości z Was jest przykra. OP to standardowy beciak bez jaj i wcale się nie dziwię, że jego żona mu #!$%@?ła rogi a po tym jak się wyspała w jego łóżku jeszcze na koniec go #!$%@? i wyszła bez słowa xD

Na dodatek OP pierwsze o czym pomyślał to zniszczenie związku żony i dzieci kolesia który mu wypukał dziewczynę. Nie wiem