Wpis z mikrobloga

  • 2748
Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że zdjęcia parkuje dla miejscu dla niepełnosprawnych. Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.
Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.
Może trochę fejmu mu się przyda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga a może mała #afera
szymon_gce - Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że...

źródło: comment_1z5MnBTdvVyxkV9Keg6WrbIBF6iYjVRw.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@szymon_gce: kiedyś na stacji stałem z różowym, ona poszła zapłacić, ja zostałem w aucie. Na miejscu dla niepełnosprawnych stanęła jakaś młoda dziewczyna w suvie. Ona wysiada, zero oznak niepełnosprawności, plakietki też nie widziałem to mówię jej, że niepełnosprawność psychiczna jej nie upoważnia do stania w tym miejscu. Olała mnie i weszła na stację to podeszłem zrobić zdjęcie to wybiegła i drze się na mnie co ja robię. Mówię, że straż miejska
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dyniel: a serio uważasz że by cokolwiek zrobili? Policja by przyjechała a patus w skodzie by powiedział "ja nic takiego nie mówiłem"
I co wtedy?

  • Odpowiedz
  • 1
@Furiat
masz na drogi samochody a nie masz na ryski? Zal..
Nie wiem gdzie wy mieszkacie ale ja na przestrzeni ostatnich 10 lat miałem jedna malutka ryske od wózka
  • Odpowiedz
@Mac02: To zwykły rachunek ekonomiczny. 100zl mandat albo 800zl wgniotka plus niejeżdżące auto pare dni. Po prostu to jest przemyślane a nie ze ooo burak ma porsche to jeszcze parkuje jak debil.
  • Odpowiedz
Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.

Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.

Obsrałeś zbroje? ( )


@MojaPuffa: nie obsrał, z patologią się po prostu nie rozmawia. Czy tego chcesz, czy nie, intelekt ludzi jest na różnym poziomie. Tutaj OP stał dużo wyżej.
  • Odpowiedz
  • 2
@Furiat
No ale czemu na takich miejscach zazwyczaj parkują właśnie drogie samochody? Bo wychodzi na to że osoby które mają opla albo toyote nie potrafią liczyć i dlatego tam nie parkują?
A może chodzi o to ze nie sa bucami i bardziej niż o ryske na samochodzie przejmują sie LUDŹMI INWALIDAMI dla których jest to miejsce przeznaczone?
Obys nigdy nie musiał na takimi miejscu parkować z prawdziwego powodu...
  • Odpowiedz
chyba na parkingach sklepowych to uja można zrobić takim typkom..


@szymon_gce: większość parkingów marketowych jakie widuję to strefy ruchu więc jak najbardziej można im mandat wlepić.
  • Odpowiedz