Wpis z mikrobloga

Żona zrobiła 2 zamówienia z dostawą do domu z IKEA. Kurier dzwoniąc, wymuszał na niej kawę. Gdy przyjechał i zadzwonił do domofonu, przedstawił się mówiąc, że jest z zakładu pogrzebowego.

Jedno zamówienie dotarło, drugie nie. Powiedzieli jej, że oba wnieśli. Spotkał się ktoś kiedyś z takim skandalicznym zachowaniem kuriera z IKEI? Zamówienie złożone w Łodzi. Jeszcze się z takim chamstwem nie spotkałem.

#ikea #ikeafamily #gorzkiezale #lodz
  • 15
  • Odpowiedz
@IKEApl: napisałem, ale niech wszyscy wiedzą, że przedstawiacie się jako zakład pogrzebowy. Będą wiedzieć jakiego chamstwa należy się spodziewać po Ikei.
  • Odpowiedz
@Bzyq00: zamawiałam ostatnio z IKEA przesyłkę z dostawą w tym najpóźniejszym przedziale godzinowym (bodajże 17-20). Oczywiście transport wydzwaniał i do mnie i do niebieskiego robiąc zamieszanie, że przyjadą o 15, bo do tej pracują i dla IKEA są tylko podwykonawcą - nie obchodzi ich, jakie sobie przedziały zamieściłam. Na następny dzień też dostawy nie mogli przenieść. Trzeba było niestety zrywać się z pracy..
  • Odpowiedz
@mikeywwa: kup sobie coś i zaakceptuj bez słowa, że będzie zepsute. Jak ktoś jest chamski to trzeba to zgłaszać. Jakby to był mój pracownik to chciałbym wiedzieć, że się nie nadaje do tej pracy. Gratuluję podejścia.
  • Odpowiedz
@mikeywwa: nadinterpretacja z Twojej strony. Chamstwo i brak szacunku nigdy nie powinno być nigdy akceptowane. Jeśli dla Ciebie to jest Ok to Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@Bzyq00: nie o to mi chodzi. Chodzi mi o podejście Polaków którzy kupują coś i za bardzo sobie biorą do serca powiedzenie ,,klient nasz Pan" drą mordy, myślą, że wszystko mogą itp. Niepodoba się to proszę się udać do innej placówki i tyle proste
  • Odpowiedz
@mikeywwa: zgadzam się, ale ja nie chciałem żeby mi jeszcze obiad zrobili i mieszkanie wysprzątali. Jeśli nikt nie powie, że coś jest nie tak to takie zachowanie stanie się standardem. I nie będziesz wiedział, że ten sklep należy omijać.
  • Odpowiedz
@Bzyq00 gościu widocznie chciał być zabawny tylko mu się nie udało jak ktoś ma kontakt z klientem to pasowałoby się zachowywać normalnie
A koleżka chyba pracuje jako kurier bo już Cię wrzucił do worka z klientami ktorzy że 'dra morde'
  • Odpowiedz
@mikeywwa: no akurat płacisz wymagasz, bo dostawa gabarytów kosztuje niemałe pieniądze - 2 szafy kosztowały mnie 300 zł
@Bzyq00: @albonie: ja akurat sobie bardzo chwalę, grafik prac ustawiony, dostawa między 12 a 16, do 12 mi założyła jedna firma panele, a o 12.30 Ikea już wnosiła meble.Bez żadnego stękania, że 4 piętro czy coś i ustawiali paczki dokładnie gdzie prosiłem.
  • Odpowiedz
niech wszyscy wiedzą, że przedstawiacie się jako zakład pogrzebowy. Będą wiedzieć jakiego chamstwa należy się spodziewać po Ikei.


@Bzyq00: nie po Ikei tylko po pracowniku, który nie potrafi zachować standardów. Jego zachowanie było skandaliczne, ale Twoje pisanie "łoo cała Ikea chamy" jest równie słabe.
  • Odpowiedz