Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/38153151/byla-kandydatka-sld-na-prezydenta-rozmysla-sobie-w/

Ja #!$%@? komentarze pod tym wpisem w goracych utwierdzily mnie ze 90% nie umie czytac ze zrozumieniem xD i odpowiadaja na to co im sie wydaje ze przeczytali a nie na to co jest napisane xD Serio jej post niedotyczyl bezposrednio aborcji ani odstrzalu dzikow o czym napisala w PIERWSZYM ZDANIU.
Uwaga ten post dotyczyl nazewnictwa i semantyki, ewentualnie logiki nie ma wnim oceny czy aborcja powinna byc legalna czy nie xD albo że aborcje powinno sie robić poprzez odstrzał madki ( tak to złoto z komentarzy).
Pytanie czemu "płód" dzika to już dzik, a płód ludzki to nie człowiek jest jak najbardziej zasadne bo ja nie widzę powodu by robić takie rozróżnienie. Albo obydwa to tylko plody albo obydwa to male dzieci swojego gatunku, (prawnie moze byc stosowana jakas wartosc graniczna ale to inna dyskusja)
ALE Z TEGO NIE WYNIKA ŻE : POWINNO SIE ODSTRZELAC DZIKI, NIE POWINNO SIE ODSTRZELAC DZIKÓW, ABORCJA JEST BE, ABORCJA JEST CACY.
Jedynie objawia hipokryzje i chaos semantyczny jaki stosują niektórzy aby manipulować ludźmi.
#bekazpodludzi #naukaczytania #czytaniezezrozumieniem #niewiemjaktootagowac #bekazlewactwa #bekazprawakow