Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja ex zdradziła mnie z moim kumplem ze studiów jakieś 2 lata temu. Seksu nie było, ale były potajemne rozmowy, zwierzenia, rozmowy do rana, narzekanie na mnie. Z dziewczyną zerwałem, a sam postanowiłem się zemścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekałem rok na okazję. Aktualna dziewczyna typa, który zabawił z moją panną, wybierała się na pewien event. Dowiedziałem się tego z jej instastory, gdy chwaliła się biletem. Z widzenia znaliśmy się już wcześniej, uroki życia w małym miasteczku. Jednak nigdy nie zamieniliśmy z sobą wiecej niż kilku zdań w ciągu jednego dnia.

Na te wydarzenie wybierała się z kilkoma koleżankami. Przypadkiem tego samego dnia ja również kupiłem bilet na te wydarzenie. Trzeba było tylko wysłuchać 2-godzinnego koncertu i niby przypadkiem wpadliśmy na siebie, gdy po wszystkim ludzie opuszczali już salkę. Tego wieczoru nic jednak się nie wydarzyło, bo w końcu była z kumpelami, ale pogadaliśmy dłużej niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej. Na koniec poprosiłem by dała mi znać, gdy będzie kolejny jakiś "dobry koncert".

Odezwała się za dwa tygodnie, podsyłając link do wydarzenia. Znów przyszła na nie z koleżankami, tym razem były jednak tylko we trójkę. W trakcie koncertu napisałem jej na fb wiadomość: nudy, może jakieś piwko? Odpisała po chwili, że piwa nie pije, ale drink na rozgrzanie jak najbardziej, ale dopiero po koncercie. Spławiła koleżanki i tak sobie poszliśmy jako koledzy. Wyszliśmy dopiero koło 1 w nocy i jako że mieszkałem bliżej od niej, zaproponowałem winko z serem i winogronem. Była pijana, ja byłem przekonujący, a jej się ten pomysł spodobał. Były seksy i tak rozpoczął się trwający tydzień romans.

I przechodząc do konkluzji. #!$%@?łem związek temu mojego "kumplowi", bo w trakcie naszych spotkań, lubiliśmy dodawać pikanterii nagrywając siebie na kamerę w telefonie. Wiecie, fotki i filmiki. I później w ciągu dnia się nimi wymienialiśmy, gdy chcieliśmy aby ta druga osoba nabrała na nas ochoty. I peszek chciał, że ten kumpel zobaczył swoją laskę, która robi mi dobrze, a ja stękam bo takie to było przyjemne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seks #zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 22