Wpis z mikrobloga

Cześć!

Nigdy wcześniej nie pisałem, choć Mirko przeglądam od dłuższego czasu. Potrzebuję pomocy, może jest jakaś dobra dusza w #francja.

Więc moja sytuacja wygląda tak, że jestem na wyjeździe na #snowboard w super devoluy I wczoraj miałem poważną glebę, złamany obojczyk :( Powinienem jak najszybciej wrócić do Polski na operację, jednak jest mnóstwo problemów z załatwieniem formalności od strony ubezpieczyciela. Wczoraj dostałem info, że ogarną mi transport lotniczy, dzisiaj już telefon, że nie koniecznie i możliwe że będę musiał wracać autokarem w sobotę. Nie wyobrażam sobie ponad 24h podróży busem z złamanym obojczykiem. Próbuję ogarnąć transport na własną rękę, jednak do najbliższego lotniska jest 3h drogi :( Dostałem właśnie info od lekarza, że podróż samolotem w moim stanie jest możliwa, boję się tylko, że ubezpieczyciel będzie kombinował.

Jeśli jest tutaj ktoś, kto dałby radę mnie podrzucić do genewy/lionu nie wiem nawet jak mógłbym się odpłacić.

Wrzucam zdjęcie obojczyka, może jest tu jakiś #lekarz I mógłby zerknąć czy wygląda to bardzo źle.

Pozdro I bezpiecznej jazdy na nartach/snowboardzie dla wszystkich fanów zimowego szaleństwa

#pomocy #pomocy #zalesie #zlamanie
kombajnmarkibizon - Cześć!

Nigdy wcześniej nie pisałem, choć Mirko przeglądam od d...

źródło: comment_d8gQsKlm027EBA2zQ9UWSa4PAusdk5uN.jpg

Pobierz
  • 44
@p1tek: nie próbuje kombinować w żaden sposób, po prostu w tym miejscu jest straszna lipa z jakimkolwiek transportem. Biuro podróży nie chce mnie podrzucić gdziekolwiek, z względu na to, że potrzebuję transportu medycznego. Jednym słowem nie chcą brać odpowiedzialnosci w przypadku gdyby coś się stało w drodzę na lotnisko.

Myślałem o wypożyczeniu samochodu, ale najbliższa wypożyczalnia jest 50km od miejscowości, ale i tak będę próbował ogarnąć żeby podrzucił samochód I kumpel
@sp3cooland: wydaję mi się że z powodu lekarza, na początku stwierdził, że nie ma potrzeby natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Ja byłem w szoku, też nie do końca myślałem, więc jak mi powiedzieli, że nie jest tragicznie to poczułem i tak wielką ulgę. Dopiero potem zacząłem cisnąć o powrót do PL.

@Kapitalis: Tutaj mam największe pretensję do siebie. Jeszcze żebym jechał szybko, a to stało się na wypłaszczeniu. Z jakiegoś powodu postawiło