Wpis z mikrobloga

11/100
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatunek: Akcja , Sandbox , Gangsterska
Producent:DMA Design
Opis: Akcja gry toczy się w trzech wielkich amerykańskich metropoliach: Miami (Vice City), Nowy Jork (Liberty City) oraz San Francisco (San Andreas), gdzie naszym zadaniem jest wykonywanie przeróżnych zadań zlecanych przez mafijnych bossów. Początkowo są to proste misje, kradzieże samochodów, itp. lecz stopniowo w miarę gdy będziemy posiadać zasobniejszy portfel oraz większy prestiż stopień trudności zadań będzie rósł, i tak weźmiemy udział w napadach na banki, w morderstwach oraz innych zuchwałych przestępstwach.

W komentarzach piszcie wspomnienia z tą grą i propozycje do retro :)

#100retrogierek #retrogaming #gta #psx #playstation #gameboy #grandtherftauto #pc #gry #pcmasterrace #retro
Pobierz Bekon2000 - 11/100
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatune...
źródło: comment_1yUmbPP2HHL59FZN77QuG48EMd2aIhQ4.jpg
  • 38
@Bekon2000: Taka ciekawostka mi się trafiła podczas grania. Gdy mamy przy sobie bazooke, spotkamy gang Krishna i zaczną biegać za tobą, to stajemy blisko np. przy filarze płotu (koło budynku raczej nie zadziała) najlepiej na rogu i przy odpowiednim ułożeniu typków strzelamy w róg filaru. Jeśli trafimy idealnie chłopki będą leżeć i się palić. Mi osobiście tym trikiem udało się zdobyć prawie 8 mln punktów. ( ͡° ͜ʖ ͡
@akcug: Cyrixy aż tak były słabe? Miałem jedną sztukę i pamietam, że w tamtych latach dawały rade ale z jakąś tam kartą graficzną :) No i potem weszło pentium II pod strzechy, potem ulepszona wersja +300MHz. Szkoda, że cyrixy padły, mielibyśmy dzisiaj 3 producentów CPU na rynku.

Little Big Adventure


@donleone: lista na szybko robiona, fajnie się człowiek czuje że miał możliwość zagrania w pierwsze wersje GTA, need for speeda,
@kocurowy:
blooda widziałem u znajomego, croca tez gdzies gralem, w reszte strategii co wpisales gralem duzo pozniej i w nowsze wersje. Jakioś później się u mnie przewinał duke nukem, lotus III port z amigi,

@Zeugma: pamietam, że u mnie klatkaował ale udało mi sie w niego zagrać jeszcze raz dużo później. Do dzisiaj pamietam, że zrobiło na mnie duże wrażenie, model jazdy był kijowy, ale humorystyczna "fabuła", mozliwosc kupna lepszych
@Gawith_Apricot: Jako ścigałka Road Rash faktycznie był przeciętny, ale bronił się tą groteskowo-humorystyczną otoczką. Jest brutalny, ale w sumie bezkrwawy, w przeciwieństwie do takiego Carmageddonu.
@Zeugma: I te karykatury postaci, takie powykrzywiane. Ale zauważ jedno, że gra była wydawana w 95 a może i wcześniej i w typowej ścigałce był już aspekt ekonomii, pamietam do dzisiaj zaczynanie od uzywanych kiepskich motocykli i powoli dochodzenie do nowych, ulepszanie ich, zakladanie nitro :)
Wszedłem przed chwile na wiki i okazało się, że wyprodukowało to EA ( ͡° ͜ʖ ͡°)