Wpis z mikrobloga

Mirki, korzystaliście kiedyś ze zwrotu gry w #steam?
Kupiłem #farcry5 ale po ukazaniu ekranu ostrzegającego o padaczce gra się wyłącza i żadne sposoby nie działają, żeby pojawiło się główne menu nie mówiąc już o rozpoczęciu gry.

Wysłałem zgłoszenie do Steam po czym dostałem odpowiedź, że nie mogą zrealizować zwrotu pieniędzy bo grałem więcej niż 2 godziny. I to jest ciekawa kwestia, bo gdy wczoraj próbowałem uruchomić grę pojawił się komunikat, że nie można zaktualizować gry bo jest uruchomiona (237h). Gra oczywiście nie była uruchomiona (farcry5.exe) ale był uruchomiony uplay. Po jego skillowaniu, Steam mi pokazuje, że czas gry wynosi 29h podczas gdy ja nigdy nie kliknąłem "New game".

Miał ktoś podobną historię?
  • 5
Można też oponować, iż gra nie działa i w tym kierunku powinieneś iść jeśli chcesz zwrócić. Proponuję jednak kontakt z deweloperem. Nawet jeśli steam nie zwróci to przez niego istnieje taka szansa (nie wspominając o tym, iż będzie starać się pomóc w naprawie).
@jet: reakcja Steamu zmotywowała mnie do kombinowania i znalazłem przyczynę - dwie karty graficzne. Niestety żadna z nich sama nie pociągnie gry a gdy jedną wyłączam gra ma 1-2 FPS w menu.
Udało mi się kliknąć "New game" ale gra się wciąż nie uruchamia ( ͟ʖ)