Wpis z mikrobloga

@fryferykkompot:

Zapewne wówczas napisałabyś coś o tolerancji religijnej i prawie każdego do wyrażania własnych uczuć religijnych oraz o trudności w porównywaniu rzeź religijnych.


Ty najlepiej wiesz co zrobiłby ktoś inny xD

W ogóle nieustannie łazisz za Andreth i produkujesz te swoje wysrywy. Nie widzisz, że ma cię na czarnej i zupełnie ignoruje to co piszesz? Jest to coraz bardziej żałosne.
w islamie istnieje zakaz przedstawiania wizerunku Mahometa


@PreczzGlowna: Wiem. Mnie strasznie bawi to, jak ktoś potrafi w ramach ogólnej beki dopierniczać się do katolicyzmu a jednocześnie jakoś nie drwi z innych religii, tylko wówczas mówi o tolerancji, otwartości na innych i zrozumieniu wrażliwości innych.
Zresztą to ten kiczowaty pomnik obraża JP2, nie jego krytyka.


@PreczzGlowna: Obrażać to ten pomnik nie obraża. (Wątpię, czy artysta miał taki zamiar, a obrazić można tylko świadomie) Trochę ośmiesza, ale w końcu nie on jeden.

Nie widzisz, że ma cię na czarnej i zupełnie ignoruje to co piszesz?


@ghostface: Niewiele osób mam na czarnej i są to zwykle skrajni rasiści, do których kolega fryferykkompot się nie zalicza, ale w
w ramach ogólnej beki dopierniczać się do katolicyzmu a jednocześnie jakoś nie drwi z innych religii


@fryferykkompot wiekszosc ateistów szydzi po prostu z głupoty wiary w bóstwa. Pedofilia księży czy terroryzm arabów to tylko argumenty. Ale antyklerykalizmu wymierzonego w polski kościół też jest sporo bo ma on swoje podstawy