Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do #rozowepaski . Mojej dziewczynie spóźnia się okres 9 dzień, ona mocno panikuje, ja początkowo twierdziłem ze nie ma się czego bać, jednak przez to ze ona mnie tak nakręca sam juz nie wiem. Testu nie zrobi bo się boi ze wyjdzie pozytywny. Stąd moje pytanie, czy brak okresu moze być spowodowany czymś innym, czy jednak powinienem juz odkładać na wycieczkę do Czech? #rozowepaski #kiciochpyta #ciaza #macierzynstwo
  • 79
@adoksz: Jeśli ma wyjść test pozytywny, to za 2 miesiące też taki wyjdzie. Nie ma na co czekać, tylko zasuwać do apteki po test ciążowy i go robić.

Tak, okres może się spóźniać z wielu powodów. Począwszy od przeziębienia i grypy, po przez stres i jakieś zaburzenia hormonalne. Samych przyczyn spóźniającego się okresu może być o wiele więcej.

Mam nadzieję, że wiecie oboje skąd się biorą dzieci.
@adoksz: kupcie ten test, naprawdę was to uspokoi i będziecie wiedzieli na czym stoicie.
A jeśli chodzi o spóźniający się okres, to mnie raz się spóźniał 2 tygodnie i też miałam schizę o ciąży. A ciąży nie było, po prostu mi sie okres przesunął :p